Відбулось засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при управлінні у справах дітей Первомайської міської ради

Відбулось засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при управлінні у справах дітей Первомайської міської ради

20 січня 2021 року начальник управління Наталія Перкова провела чергове засідання колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при управлінні у справах дітей Первомайської міської ради.

Наталія Перкова розпочала засідання з інформації щодо внесення змін до розпорядження міського голови від 15.01.2017 року №14-р «Про створення колегії з питань соціального захисту дітей та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при управлінні у справах дітей Первомайської міської ради».

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Крижановська повідомила присутнім про результати роботи соціального супроводу сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах та про надані соціальні послуги сім’ям, в яких, відносно дітей були прийняті рішення виконавчого комітету міської ради про цілодобове перебування їх в закладах інституційного догляду. Також, Лариса Борисівна озвучила результати перевірки цільового використання коштів державної соціальної допомоги наданої громадянам.

Учасники колегії говорили про подальше влаштування дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та тимчасово влаштовані до комунальних закладів соціального захисту Первомайська та Миколаєва.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, члени колегії прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання питань, виконання яких спрямовано на захист прав та інтересів дітей.

Колегію проведено з дотриманням усіх епідемзаходів.