Відбулось засідання робочої групи

Відбулось засідання робочої групи

12 лютого 2019 року відбулось засідання робочої групи, створеної розпорядженням міського голови з метою вивчення питання щодо відновлення спортивного комплексу з плавальним басейном ТДВ «Первомайськдизельмаш», як альтернативу будівництву басейну у місті Первомайську на базі котельні по вул. Михайла Грушевського, 52-Б.

На засіданні були присутні члени робочої групи у складі депутатів міської ради та посадовців виконавчого комітету міської ради. Також в засіданні взяли участь міський голова Людмила Дромашко, народний депутат України Максим Дирдін, директор ТДВ «Первомайськдизельмаш» Михайло Юдін та інші.

Члени комісії розглянули звернення ТДВ «Первомайськдизельмаш» від 21.01.2020 року № 26/61 щодо відновлення спортивного комплексу з плавальним басейном підприємства, як альтернативний варіант будівництву басейну у місті Первомайську.

За результатом розгляду питання було вирішено звернутися до фахівців, з метою прорахунку вартості робіт з реконструкції спортивного комплексу з плавальним басейном ТДВ «Первомайськдизельмаш» та до керівництва заводу з питанням визначення вартості майна, що пропонується придбати до комунальної власності міста для подальшої реконструкції.