Відбулося апаратне навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради

Відбулося апаратне навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради

14 січня 2020 року під головуванням керуючої справами виконавчого комітету міської ради Лілії Постернак та за участі секретаря міської ради Сергія Бондарчука відбулося апаратне навчання працівників виконавчих органів Первомайської міської ради.

З основними вимогами Інструкції з діловодства в апараті міської ради, виконавчому комітеті міської ради, виконавчих органах міської ради, затвердженої рішенням виконкому від 10.01.2020 року № 1 та Положенням про порядок виготовлення, облік, зберігання, використання та знищення печаток і штампів у структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради ознайомила присутніх начальник загального відділу апарату виконавчого комітету міської ради Ольга Ягнюк.

Начальник відділу кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи апарату виконавчого комітету міської ради Ольга Мінтян та начальник фінансово-господарського відділу апарату виконавчого комітету міської ради Ольга Луценко довели до відома присутніх інформацію про вимоги Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 року № 59.

Також, Ольга Мінтян проінформувала присутніх про порядок обчислення страхового стажу на підставі довідок форми ОК-5 та ОК-7.

Посадові особи місцевого самоврядування мали змогу задати питання, які у них виникли та отримали відповіді. Апаратне навчання пройшло в діловому руслі.