Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

21 січня 2020 року під головуванням міського голови Людмили Дромашко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний якого було винесено 9 питань, які стосувались житлових та майнових прав дітей, їх соціального та правового захисту.

Учасники комісії розглянули важливе питання порядку денного - про поїздку дитини позбавленої батьківського піклування, дитини-інваліда, Олександра Тішкова на обстеження, та в разі потреби, лікування в Чехію до міста Прага. Окрім того говорили про тимчасове призначення опікуна малолітньому Олександру та про його влаштування до Первомайської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Миколаївської обласної ради.

Розглянуто та обговорено, також: два питання про призначення піклувальників неповнолітнім дітям; два питання про надання статусу дітям, позбавленим батьківського піклування; заяву громадян щодо вчинення право чинів над майном, в якому діти мають право власності або право користування; надання статусу дитини-сироти неповнолітньому.

Члени комісії надали висновок органу опіки та піклування виконавчого комітету Первомайської міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав матері по відношенню до її малолітніх дітей.

Комісія з питань захисту прав дитини прийняла рішення про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Рішення, які прийняли члени комісії, були виваженими, та сприяли захисту прав дітей.