Відбулося засідання керівників житлово – комунальних підприємств міста

У залі засідань міськвиконкому під головуванням міського голови І.Є. Сичової, за участі першого заступника міського голови В.Є. Плохути відбулося засідання керівників житлово – комунальних підприємств міста, закладів освіти, культури та охорони здоров’я, працівників управління житлово – комунального господарства міської ради з таких питань порядку денного: про санітарний стан міста і прийняття заходів на його поліпшення; про підготовку господарського комплексу до роботи в зимових умовах; про освітлення вулиць міста; про стан справ у КП „Міськводоканал” та інші питання.

Міський голова піддала жорсткій критиці діяльність тих, хто безпосередньо відповідає за санітарний стан міста, за неефективну поки – що роботу у цьому питанні і поставила завдання вважати чистоту у місті найпершим і найголовнішим завданням у роботі кожного із чиновників.

Були детально, з глибоким економічним аналізом, розглянуто і інші питання порядку денного, надано певні вказівки, рекомендації на покращення стану справ у питаннях, що розглядалися.