Відбувся мітинг-реквієм з нагоди 36-ї річниці Чорнобильської трагедії

Відбувся мітинг-реквієм з нагоди 36-ї річниці Чорнобильської трагедії

26 квітня 2022 року у Сквері пам’яті на території Свято-Варварівської церкви відбувся мітинг-реквієм з нагоди 36-ї річниці Чорнобильської трагедії. Цього дня віддати шану тим, хто брав безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на атомній станції, усім тим, кого торкнулася чорним крилом  ця страшна біда прийшли міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко, керуюча справами Тетяна Данильченко, начальник управління соціального захисту Ольга Колісніченко, а також усі хто пам’ятає подвиг ліквідаторів.

Аварія на ЧАЕС вразила увесь світ, приголомшила людство величезним розмахом біди. Трагічні наслідки цих подій відчуватиме ще не одне покоління. Безліч людей піддалося радіоактивному опроміненню, тисячі гектарів землі стали непридатними для проживання та обробки. Але масштаби катастрофи могли бути ще більшими якби не мужність та самопожертва ліквідаторів наслідків аварії.

З початком російської війни проти України, ситуація на ЧАЕС знову стала загрозливою. Окупанти знеструмили станцію, що знову створило загрозу витоку радіації. Але завдяки мужності та безстрашності українських військових територію ЧАЕС вдалося звільнити від російських загарбників та відновити електропостачання.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїчних ліквідаторів, а також згадали подвиг українських військових, що вберегли Україну від нової ядерної загрози. Після чого поклали квіти до монументу пам’яті загиблим внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Окрім цього, міський голова поспілкувався з ліквідаторами, що проживають в Первомайській громаді. Дізнався про їх нагальні питання, обговорив шляхи їх вирішення.