Відбувся традиційний Чемпіонат міста Первомайська

Відбувся традиційний Чемпіонат міста Первомайська

22 лютого 2020 року в ФОК «Первомайський міський спеціалізований клуб греблі на байдарках і каное та інших водних видів спорту ім.А.Л.Дмитрієва» відбувся традиційний Чемпіонат міста Первомайська із загально-фізичної підготовки на байдарках і каное та веслувального слалому, що присвячений загиблому у зоні проведення АТО первомайцю, герою-десантнику, майстру спорту з веслувального спорту Миколі Гуцаленку.

В урочистому відкриті чемпіонату взяли участь начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Євген Романов, тренери, священнослужителі та батьки.

Під час чемпіонату між собою змагалися юнаки та дівчата різних вікових груп. Всі учні-спортсмени ретельно готувались до змагань, але перемоги досягли найсильніші. Чемпіонат пройшов досить емоційно, спортсмени показали якісну фізичну підготовку.

Переможці та призери нагороджені медалями, грамотами та призами управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради.