Відзначення Дня працівників сільського господарства

Відзначення Дня працівників сільського господарства

18 листопада 2022 року напередодні відзначення Дня працівників сільського господарства, в сесійній залі Первомайської міської ради міський голова Олег Демченко привітав аграріїв Первомайщини з професійним святом.

Олег Михайлович висловив щиру подяку всім працівникам полів та ферм, механізаторам, тваринникам, фермерам, спеціалістам сільського господарства за досягнення вагомих показників у сільськогосподарському виробництві, багаторічну сумлінну працю, трудові досягнення, високий рівень професійної майстерності. Подякував за тісну співпрацю та активну участь у волонтерстві, у допомозі громаді, Збройним силам України. За надання допомоги в транспортуванні гуманітарних вантажів та підтримку переселенцям, що проживають на території громади. Міський голова побажав присутнім щедрих врожаїв, родючої землі, втілення в життя планів, добробуту ясного неба та миру на всій Україні.

Після привітань, Олег Михайлович нагородив Почесними грамотами виконавчого комітету Первомайської міської ради та цінними подарунками колективи ФГ «Сатурн», ТОВ «Агрофірма Корнацьких», ПП «Відродження», ПП «Аграрне підприємство «БЛАГОДАТНЕНСЬКИЙ ПТАХОПРОМ»» та окремих керівників і працівників аграрної галузі. За сумлінну працю та професіоналізм вручив Грамоти начальника Первомайської районної військової адміністрації Сергія Саковського.

Музичні привітання для працівників сільського господарства прозвучали у виконанні дитячого вокального ансамблю «Нерозлучні друзі» та народного ансамблю української пісні «Червона калина».