VIII Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кіокушин карате

В смт Березнегувате проходив VIII Відкритий чемпіонат Миколаївської області з кіокушин карате, в якому взяли участь команди з: Первомайська, Мелітополя, Миколаєва, Снігурівці, Березнегуватого. 150 спортсменів боролися за звання чемпіона області.

Честь Первомайська на даному турнірі відстоювали 23 вихованці Первомайської Федерації Кіокушин карате. В результаті, додому хлопці привезли 12 призових місць, з яких 6 - перших, 5 - других, і 1 - третє.

Відкриттям даного турніру сміливо можна назвати Антона Шишкова, який чудово провів 4 поєдинки в категорії 6-7 років і у всіх здобув перемогу, ставши чемпіоном області. Порадував своїми досягненнями і Михайло Малков, який також став чемпіоном турніру в своїй категорії. Хороший рівень підготовки показав Владислав Мельник, завоювавши І місце в категорії, де всі його суперники мали перевагу в вазі. Чудово провели бої Уляна Середенко (яка завоювала золото чемпіонату) і Анна Кульчицька (срібна призерка). Традиційно відмінно проявив себе Артур Солтасюк. Завоювавши минулого тижня звання абсолютного Чемпіона України, підтвердив свої вміння і в даному турнірі, достроково закінчивши поєдинки і отримавши І місце.

Загальному результату чемпіонату області і тим, як себе проявили юні спортсмени можна лише радіти.