Виїзний прийом громадян

Виїзний прийом громадян

20 серпня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела черговий виїзний прийом громадян в мікрорайоні квартального комітету №5 (+6), за адресою: вул. Набережна, 27.

На початку прийому Людмила Григорівна обговорила з жителями загальні та проблемні питання різного характеру даного кварталу, зокрема вулиці Набережна: ремонт засувок на водогоні; встановлення зовнішнього освітлення вулиці; грейдерування дороги. А також благоустрою та санітарного стану кварталу; вивезення сміття із контейнерних майданчиків, негабаритного сміття та сухого листя; перевезення осіб пенсійного віку на автобусних маршрутах загального користування в місті; санітарного стану пасажирського автомобільного транспорту та культури обслуговування пасажирів під час здійснення перевезень; здійснення покосу трави берегової зони; наявності в місті безпритульних тварин; тощо.

В ході обговорення очільниця міста надала роз’яснення громадянам щодо виконання бюджету міста з початку 2019 року, про деякі аспекти нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та обов’язкове звернення до управління соціального захисту населення міської ради для уточнення даних. З усіх порушених громадянами питань міський голова надала роз’яснення під час прийому, але частина з них залишилися на контролі.

За результатами прийому Людмила Григорівна надала доручення відповідальним особам для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.

На прийомі був присутній дільничний офіцер поліції Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області, капітан поліції С.Грабко.

Нагадаємо, виїзний прийом міського голови проводиться без попереднього запису та розпочинається з 9.00 в місцях, визначених графіком проведення виїзних прийомів на липень-грудень 2019 року. Або детальніше познайомитися можна на офіційному сайті міста за посиланням