Виставка-ярмарок майстрів та художників декоративно-прикладного мистецтва міста

Виставка-ярмарок майстрів та художників декоративно-прикладного мистецтва міста

День закоханих – свято, сповнене сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних приємностей. Тож, 10 лютого 2020 року в адміністративній будівлі виконавчого комітету Первомайської міської ради розгорнулася виставка-ярмарок майстрів та художників декоративно-прикладного мистецтва міста, тематика якої приурочена до свята, що наближається, Дня закоханих.

Вже з самого ранку в фойє вишикувалися столи із предметами декору ручної роботи. На кожному з них представлені найрізноманітніші вироби з дерева, солоного тіста, фетру, тканини, бісеру, та інших матеріалів. Майстри декоративно-прикладного мистецтва здатні побачити красу та потенціал у звичайнісіньких речах. Тож не дивно, що виставка-ярмарок привернула увагу багатьох первомайців, котрі зі щирою цікавістю розглядали представлені роботи та захоплювалися вміннями їхніх авторів. Увазі містян були представлені найрізноманітніші товари: вишиті ікони, декоративні жіночі прикраси з бісеру, джгути та браслети, плетені та в’язані речі, текстильні іграшки, вироби з паперової лози: скриньки, ключниці, цукерниці, вази та домашні обереги. На виставці представлено цілі колекції робіт майстринь Міського товариства інвалідів та майстринь-аматорів нашого міста.

Захід проводиться за сприянням міської влади, зокрема, управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Виставка-ярмарок буде тривати до 14 лютого, з 09.00 до 15.00 за адресою: вул.. Грушевського, 3. Запрошуємо первомайців та гостей міста зробити приємні подарунки коханим, рідним, друзям та просто знайомим.