Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Культура – це простір,
в якому проходить людське життя
від народження до смерті.

                        М. В. Попович


9 листопада в Україні відзначався Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Його було започатковано з метою вшанування представників цієї галузі, які зробили і роблять вагомий внесок у відродженні української національної культури, розвиток народної творчості та духовне виховання молоді.

А напередодні свята, 7 листопада 2019 року, в приміщенні міської дитячої музичної школи №1 відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята працівників культури. В ньому взяли участь міський голова Людмила Дромашко, начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Наталія Олішевська та голова профспілки працівників культури міста Людмила Волох.

Вони привітали усіх, хто присвятив життя збереженню, популяризації і розвитку національної культури, хто несе радість та любов до танцю, співу, слова, наповнює будні високими і світлими почуттями, дарує людям духовне задоволення, щастя й радість, просуваючи саме українську культуру, яка є унікальною, колоритною й оригінальною та подякували працівникам цієї галузі за професіоналізм, ініціативність, натхнення та гідне представлення нашого міста на обласних, всеукраїнських та міжнародних рівнях.

Виступаючі побажали працівникам культури міцного здоров’я, добра, благополуччя та родинного тепла, реалізації творчих проєктів і невичерпної енергії, здійснення життєвих планів, надій, мрій та особистого щастя.

Цього дня, за вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну просвітницьку діяльність та високий рівень професіоналізму та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесними грамотами виконавчого комітету Первомайської міської ради, подарунками та квітами відзначено кращих працівників галузі культури.

Церемонія нагородження супроводжувалася яскравими виступами вихованців дитячої музичної школи №1, які підготували чудову концертну програму. На честь юних носіїв народної культури лунали бурхливі оплески присутніх.