Встановлено автобусну зупинку по вулиці Степовій

Встановлено автобусну зупинку по вулиці Степовій

На початку місяця було встановлено автобусну зупинку по вулиці Степовій. Зупинку було встановлено саме в тому місці, де здійснюється посадка та висадка дітлахів прилеглого мікрорайону на шкільний автобус. Добру справу зроблено за ініціативи депутатів Первомайської міської ради та за кошти міського бюджету в розмірі майже 20 тис.грн. Виконавець робіт подбав про комфорт, безпеку та захист маленьких пасажирів від вітру та непогоди змонтувавши симпатичну зупинку з боковими стінками, зручною лавкою для сидіння. На жаль, в первозданному вигляді зупинка простояла АЖ 2 тижні. І все… Кінець комфорту та красі. Ані тобі місця для сидіння, ані захисту від природних явищ. Місцеві вандали «потурбувалися» про своїх сусідів, родичів, знайомих, про самих себе врешті решт. Невідомо який час протримаються залишки зупинки…

І так щоразу. Будуючи щось нове в нашому місті на вимогу однієї частини жителів міста, ми думаємо як його захистити та вберегти від іншої, щоб робота та наші з вами кошти не були потрачені дарма.

На жаль, враховуючи хронічну обмеженість в коштах, агресію та вседозволеність вандалів, байдужість суспільства, робити це стає дедалі важче.