З нагоди святкування Дня Конституції України, 28 червня 2022 року, відбулось покладання квітів до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка

З нагоди святкування Дня Конституції України, 28 червня 2022 року, відбулось покладання квітів до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка

28 червня Україна відзначає важливе свято – День Конституції України. Саме в цей день у 1996 році Верховна Рада ухвалила і ввела в дію Конституцію – основний Закон нашої держави, який утверджує прагнення українського народу до незалежності та власної держави.

З нагоди святкування Дня Конституції України, 28 червня 2022 року, відбулось покладання квітів до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка. Присутні на заході міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко, керівники управлінь міської ради, а також представники добровольчого батальйону вшанували хвилиною  мовчання усіх тих, хто поклав своє життя на боротьбу за суверенітет, незалежність та захист прав України та її вільних мешканців.

Після чого міський голова відвідав виставку-ярмарок, ознайомився з представленими хенд-мейд речами, дитячими малюнками та картинами. Поспілкувався з Арт лідерами громади, дізнався про деякі техніки виготовлення виробів ручної роботи. Учасники ярмарки представили громадськості свої твори, що були виставлені на продаж. Олег Демченко висловлює щиру вдячність талановитим майстрам, які зібрали близько  3700 грн. і передадуть кошти на потреби ЗСУ.