Заходи з нагоди святкування 23-24 серпня – Дня Державного прапора та Дня незалежності України

Заходи з нагоди святкування 23-24 серпня – Дня Державного прапора та Дня незалежності України

У рамках святкування 23-24 серпня – Дня Державного прапора та Дня незалежності України у читальних залах публічних бібліотек громади, в тому числі і старостинських округах, було оформлено тематичні полички, де була представлена література з історії України, про тернистий шлях української нації до самовизначення, а також духовну велич держави.

Відвідувачам бібліотек було запропоновано ознайомитись із книжковими виставками, провести екскурс в історію становлення державності та набуття Україною незалежності. Тематична література розкриває перед читачами світ величі та незламності української нації і краси нашої рідної Незалежної України.

Окрім цього, 24 серпня 2022 року, з нагоди 31-ї річниці Незалежності України у Первомайську в центральному парку «Дружби народів» відбувся концерт військового оркестру.

Як відомо, музика військових оркестрів – невід’ємна частина історії і традицій української землі, яка має глибоке коріння та сягає давніх часів княжих оркестрів Київської Русі. Зображення одного з таких оркестрів збереглося на фресках XI ст. у Київському Софіївському соборі. Військові оркестри завжди підвищували моральний дух захисників та мирних жителів України.

Саме тому, організований концерт військового оркестру в центральному парку мав на меті підтримати бойовий дух городян та вимушено переміщених осіб, які знайшли свій прихисток у Первомайській громаді. У виконанні військових прозвучали відомі українські та іноземні композиції. Відвідувачі парку та просто перехожі із задоволенням зупинялися, аби послухати і насолодитися піснями в живому виконанні оркестру.