Заходи з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Заходи з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У ці славні дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

8 травня 2019 року в місті Первомайську проходили заходи з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На центральній площі Тараса Григоровича Шевченка відбувся творчий флеш-моб до Дня пам’яті та примирення під назвою «Вічна пам'ять героям». Обдаровані діти та молодь створювала присутнім святковий настрій. Учасники заходу стали глядачами творчих номерів від кращих освітньо-мистецьких колективів міста. Зі сцени лунали пісні та вірші про війну та про мир, виконані танцювальні композиції. Понад дві години тривали виступи первомайських артистів, які створювали святковий настрій городянам.

Окрім цього, в меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» працівники міської централізованої бібліотечної системи організували книжкову виставку та провели акцію під назвою «Ми йшли до тебе Перемого». Організатори заходу розповідали перехожим про трагічні факти з історії Другої світової війни, знайомили городян з літературою про війну.

В цей день вихователі закладу дошкільної освіти №6 «Дзвіночок» для вихованців середньої та старшої груп провели інформаційно-просвітницький захід до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Під час екскурсії в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» вони розповіли діткам буремні часи та наслідки боїв на території України, а також поклали квіти до Вічного вогню воїнам, що полягли у боротьбі за свободу жителів нашого міста.