Закінчився традиційний осінній місячник з благоустрою

Закінчився традиційний осінній місячник з благоустрою

Ось і закінчився традиційний осінній місячник з благоустрою. З 15 жовтня по 15 листопада працівники різних підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, прибирали територію міста, благоустроювали його з метою покращення довкілля та навколишнього середовища. За цей час зроблено чимало.

Широкомасштабне прибирання з видаленням чагарників та подальшим їх вивезенням здійснено біля кладовища на мікрорайоні міста «Богопіль» та по вулиці Гетьмана Мазепи.

По вулиці Одеській, на міському пляжі «Райдуга» та у сквері Слави окрім прибирання в чергове висаджено молоді саджанці дерев.

Вулицю Кам’яномостівску двічі очищено від побутового сміття – на початку та наприкінці місячника з благоустрою.

Окрім того ліквідовано 57 стихійних сміттєзвалищ, вивезено 4372 кубометрів сміття. Кількість прохлорованих криниць становить 15, 11 криниць почищено. Висаджено 120 саджанців лип. У місячнику були задіяні 5 одиниць техніки і 130 осіб. Проведено роботи по прибиранню тротуарів та прилоткової частини на 20 вулицях.

Підсумовуючи, хотілося б зазначити – безперечно, за прибирання та очищення міста від сміття відповідають комунальні служби, проте комфорт, чистота і затишок – це спільна справа кожного із нас. Однозначно: смітити легше, аніж прибирати. Та, на жаль, існує дивна закономірність – прибирають не ті, хто смітить. Тож пам'ятаймо: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!