Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дитини, 26 червня 2019 року під головуванням міського голови Л.Дромашко відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядок денний було винесено 5 питань.

Два питання стосувалися розгляду заяв громадян щодо вчинення правочинів над майном, в якому діти мають право власності або право користування.

Важливим питанням став розгляд клопотань адміністрацій коледжів про відрахування неповнолітніх студентів, які не здали ЗНО, та не мають права продовжувати навчання в учбових закладах. Комісія одноголосно вирішила надавати дозволи про відрахування неповнолітніх студентів коледжів, які не здали ЗНО, тільки при наявності у дітей свідоцтва про отримання повної загальної середньої освіти.

Члени комісії затвердили висновок управління у справах дітей Первомайської міської ради про підтвердження місця проживання дитини разом з батьком для її тимчасового виїзду за межі України.

Комісія з питань захисту прав дитини прийняла рішення про взяття під соціальний супровід двох сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та зняття із соціального супроводу 7 сімей, які поліпшили умови виховання та побуту дітей.

Рішення, які прийняли члени комісії, були виваженими, та сприяли захисту прав дітей.