Засідання комісій по захисним спорудам цивільного захисту м. Первомайська

Засідання комісій по захисним спорудам цивільного захисту м. Первомайська

21 червня 2019 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулося засідання комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту міста Первомайська. Засідання провів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій апарату виконавчого комітету міської ради М.Бабенчук.

Члени комісії розглянули питання порядку денного: Про вжиття організаційних та практичних заходів щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, технічну інвентаризацію яких не проведено у попередні роки; Про впровадження Рекомендацій щодо ведення обліків захисних споруд цивільного захисту, технічну інвентаризацію яких не завершено, наданих ДСНС України від 11.05.2019 за №16-69-6903/162.

Цього ж дня, відбулося засідання постійної комісії по розгляду подальшого використання захисних споруд цивільного захисту, балансоутримувачів (власників) яких ліквідовано, що перебувають на балансі підприємств-банкрутів, а також безхазяйних, зруйнованих або аварійних захисних споруд на території міста Первомайська на якому присутні розглянули питання: Про подальше використання захисних споруд цивільного захисту: протирадіаційного укриття №55169-власник АТВТ «Гілея», протирадіаційного укриття №55203 та захисного сховища та №52822 розташованих на території ТДВ «АРЕМ» та зруйнованого захисного сховища №52824 (бульвар Миру, 4а), що перебуває в оперативному управлінні Регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області; Про заходи щодо здійснення реєстрації прав власності на протирадіаційне укриття №55215 (проспект Праці,3в) та визнання безхазяйним захисного сховища №52829 (вул. Гвардійців Родимцева,54а.

За результатами засідань комісій були прийняті відповідні рішення та надані доручення посадовцям для відпрацювання в межах повноважень.