Засідання координаційної ради з питань запобігання поширенню туберкульозу, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ-інфекції СНІДУ.

Засідання координаційної ради з питань запобігання поширенню туберкульозу, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ-інфекції СНІДУ.

11 квітня 2019 року в сесійній залі Первомайської міської ради під головуванням заступника міського голови, начальника управління соціального захисту населення міської ради О.Колесніченко відбулось засідання координаційної ради з питань запобігання поширенню туберкульозу, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ-інфекції СНІДУ. В роботі засідання взяли участь керівники і фахівці організацій та установ до компетенції яких належать питання порядку денного засідання.

На початку засідання заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення О.Колесніченко довела до відома присутнім план роботи координаційної ради з питань запобігання поширенню туберкульозу, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ-інфекції СНІДУ при виконавчому комітеті міської ради на 2019 рік для подальшого його затвердження.

У подальшому ході засідання доповідачі повідомили про хід виконання у 2018 році міської Цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки.

Про роботу кабінету «Довіра» за 2018 рік прозвітувала лікар-інфекціоніст Кабінету «Довіра» КП «ПМЦ ПМСД» О.Пшоняк.

Представник благодійної організації «Миколаївський обласний фонд «Здорова нація»» О.Орляк розповіла про асистоване тестування на ВІЛ та гепатити В, С в рамках проекту «Зменшення шкоди для м. Первомайська».

Стосовно виявлення туберкульозу методом флюорографії, обстеження населення групи ризику на туберкульоз інформував присутніх заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню КП «ПМЦ ПМСД» В.Письменюк.

Всього в ході засідання було розглянуто п’ять питань. За результатами Координаційної ради прийнято ряд рішень.