Заступник міського голови провів перше засідання комісії з реорганізації

Заступник міського голови провів перше засідання комісії з реорганізації

Час змін потребує від міської влади чіткого плану дій. 16 грудня 2020 року заступник міського голови Володимир Рябченко провів перше засідання комісії з реорганізації Підгороднянської селищної ради, Чаусянської, Кінецьпільської, Грушівської та Кам’янобалківської сільських рад. Присутні обговорили нюанси та особливості непростого процесу. Було окреслено, що члени комісії працюватимуть по кожній громаді, що приєднуються до міста, у таких напрямках: інвентаризація та передача документів, що нагромадилися під час діяльності селищної та сільських рад станом на 31.12.2020р. Первомайській міській раді; повна інвентаризація основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків громад; складання Передавального акту майна, активів та зобов’язань громад та передача складених Комісією з реорганізації передавальних актів на затвердження Первомайській міській раді.

В ході засідання визначені робочі групи що здійснюватимуть виїзд до селищної та сільських рад безпосередньо на об’єкти. Перший такий виїзд заплановано здійснити 16.12.2020 року до Підгороднянської селищної ради.

В умовах складного процесу реорганізації селищної та сільських рад шляхом приєднання до міста злагоджена спільна робота старостів, посадовців, депутатів та відповідальних осіб спрямована на розвиток Первомайської територіальної громади, на благо і користь людей.