Заступник міського голови Володимир Рябченко провів зустріч із представниками громадської організації «10 квітня». 

Заступник міського голови Володимир Рябченко провів зустріч із представниками громадської організації «10 квітня». 

15 лютого 2024 року заступник міського голови Володимир Рябченко провів зустріч із представниками громадської організації «10 квітня». 
Під час свого візиту, волонтери виказали вдячність міській владі в особі міського голови Олега Демченка, за підтримку та сприяння в здійсненні волонтерської діяльності на теренах Первомайської територіальної громади. В ході розмови обговорили можливі шляхи подальшої співпраці, а також поділились інформацією про здобутки.
Так, завдяки постійній співпраці з Громадською організацією «10 квітня» та матеріальній підтримці УВКБ ООН, було створено дитячий інтеграційний простір для дітей ВПО та Первомайської громади на базі ДЮЦНВ за адресою Грушевського, 10. Даний простір розрахований для дітей від наймолодшого до старшого віку. Він має дві зони - ігрову та навчальну. В приміщенні є все необхідне для здійснення дозвілля малечі: телевізор, кондиціонер, ноутбуки, навчальні та ігрові матеріали, а також іграшки та розвиваючі ігри. За словами представників ГО «10 квітня», новостворений простір можуть відвідувати всі бажаючі. Адже основна мета його облаштування -  це інтеграція дітей ВПО в приймаючу громаду, а також розвиток, навчання та спілкування первомайської малечі між своїми однолітками.
Загалом, зустріч пройшла в досить конструктивному руслі. Було визначено подальші шляхи співпраці та взаємодії задля допомоги в покращенні життєдіяльності населення Первомайської міської територіальної громади.