Жителі та гості нашого міста зустрічали Новий рік на центральній площі

Жителі та гості нашого міста зустрічали Новий рік на центральній площі

Традиційно, в ніч з 31 грудня на 1 січня, всі бажаючі жителі та гості нашого міста зустрічали Новий рік на центральній площі, біля головної ялинки. Управлінням культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради, Центром культури та дозвілля ім. Є.Зарницької була підготована святкова програма «Казка новорічної ночі». На городян та гостей чекали конкурси та розваги, концертна програма, відео-привітання Президента України, зимова дискотека. Із Новим роком присутніх привітав секретар Первомайської міської ради Сергій Бондарчук, який побажав всім миру, злагоди та добробуту.

Свято продовжилось 1 січня. На малечу чекала новорічна програма «Пригоди Анни і Ельзи». За доброю традицією, як і заведено на Новий рік, маленькі городяни отримали подарунки від Діда Мороза за віршики.

Закінчився святковий вечір концертною та розважальною програмою для жителів міста «Новорічно, весело, святково!».

Радісно та весело зустріли Новий рік первомайці біля головної ялинки міста. Виступи учасників художньої самодіяльності міста, розваги та подарунки забезпечили і малечі і дорослим гарний настрій та заряд позитиву на весь 2020 рік.