Зірковий футбол у Первомайську

В рамках відзначення 338-ї річниці від дня заснування міста Первомайська, на міському стадіоні відбулася товариська зустріч з футболу між командами МФК «Первомайськ» та зірковим складом ветеранів київського «Динамо».

Подивитись захоплюючий матч та повболівати за наших спортсменів прийшли: міський голова Л.Дромашко, перший заступник міського голови А.Димидовський, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н.Товста, заступник міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях С.Свідерко, депутати міської ради, представники засобів масової інформації, жителі та гості міста.

Перед початком заходу до всіх присутніх звернувся Почесний громадянин міста Первомайська В.Капацина, завдяки якому городяни мали можливість стати свідками легендарного поєдинку. Вітаючи команди Василь Миколайович зазначив, що первомайців об'єднують три речі: футбол, український прапор і державний гімн.

Після слів привітань розпочався товариський матч. Перший гол, який забив футболіст «​​Динамо» Артем Яшкін, полетів у ворота МФК «Первомайськ». Наступний м'яч, забитий у ворота гостей Віталієм Фуриком, зрівняв рахунок. Після цього, Олег Саленко забив другий гол первомайцям. Однак наші футболісти відразу відігралися – Віталій Медвідь зрівняв рахунок 2:2. Футболіст ФК «​​Динамо» Олег Волотьок забив третій м'яч у ворота МФК «Первомайськ». Зрівняв рахунок в грі Максим Ільницький. За результатами двох таймів рахунок був 3:3 – нічия. Після закінчення другого тайму була розіграна серія пенальті, за результатами якої перемогу здобув МФК «Первомайськ».