Зовнішнє незалежне оцінювання

Зовнішнє незалежне оцінювання

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року №1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2019 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні тривала з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти мали можливість зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації (ДПА) у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

У 2019 році, як і в попередні роки, вступна кампанія до закладів вищої освіти (ЗВО) України буде здійснюватися через проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів: української мови та літератури, математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

Спеціалістами управління освіти Первомайської міської ради була проведена роз'яснювальна робота із заступниками директорів шкіл, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів у закладі та із керівниками закладів загальної середньої освіти. Так, 13 грудня 2018, 04 та 24 січня 2019 року відбулися навчання з питань пробного ЗНО та умов реєстрації учнів на основну сесію ЗНО. 1 березня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 проведено навчальний семінар-інструктаж для відповідальних за пункти проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання та їх помічників, старших інструкторів, інструкторів та чергових. У міській газеті «ТВ Всесвіт» від 21.02.2019 року №8 розміщено інтерв’ю начальника управління освіти Г.Остапенко «Особливості зовнішнього незалежного оцінювання – 2019».

Окрім того, методистом міського методкабінету управління освіти С.Слободенюк з 23 січня до 01 лютого поточного року у закладах загальної середньої освіти міста були проведені консультації для учнів 10-11-х класів та їхніх батьків, презентовано «Інформаційний бюлетень з питань організації та проведення ЗНО-2019».

В місті Первомайську основна сесія ЗНО-2019 буде проходити на базі трьох закладів освіти: ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум» та гімназії.

Сьогодні, 21 травня, для учнів, які зареєструвалися для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО відбудеться тестування з математики на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 15-колегіум». Тож побажаємо всім успіху!