Звітно-виборча конференція Первомайської міської громадської організації волонтерів

Звітно-виборча конференція Первомайської міської громадської організації волонтерів

08 листопада 2019 року за участю міського голови Л.Дромашко, заступника начальника управління соціального захисту населення з питань організації надання соціальних послуг Н.Ельсон відбулася звітно-виборча конференція Первомайської міської громадської організації волонтерів.

У конференції взяли участь голова Первомайської міської громадської організації волонтерів Г.Ярова, голова Первомайської міської організації ветеранів П.Поноченюк, 44 делегати від волонтерських груп міста.

З доповіддю про діяльність міської волонтерської організації за звітний період з 2014-2019 роки та головні завдання організації на наступний звітний період (2019-2024) виступила голова організації Г.Ярова. В ході роботи конференції присутні також заслухали виступи керівників волонтерських груп первинних ветеранських організацій. Робота міської організації визнана задовільною. З метою патріотичного виховання молоді та обміну життєвим досвідом ветеранів, вирішено активізувати зв'язок між ветеранами та молоддю, проводити зустрічі в молодіжних загальноміських заходах, присвячених важливим календарним датам, продовжувати роботу по залученню більшої частини молоді до волонтерської діяльності.

Міський голова Л.Дромашко та заступник начальника управління соціального захисту населення Н.Ельсон схвалили роботу міської організації волонтерів. Питання обрання наступного голови міської громадської організації волонтерів вирішилось одноголосно, ці обов’язки й надалі виконуватиме Г.Ярова. На закінчення очільниця організації подякувала присутнім та виступаючим за плідну, конструктивну роботу, побажала доброго здоров’я, успіхів у роботі, щасливого довголіття і миру в Україні.