Презентація проекту «Місто – для молоді, молодь – для міста»

12 листопада 2017 року в місті Первомайську по вулиці вул. Олександра Герцена, 10 було презентовано проект «Місто – для молоді, молодь – для міста». Відкриття молодіжного центру стало можливим завдяки перемозі проекту відокремленого підрозділу ГО «Агентство економічного розвитку» в місті Первомайськ на чолі із Оленою Сабліною в конкурсі міні-грантів від проекту Київський Діалог/Kyiv Dialodue.

Даний проект реалізується громадською організацією у співпраці з міською владою, яка в свою чергу надала приміщення для створення молодіжного центру, усіляко сприяла проведенню ремонтних робіт задля створення комфортних умов для розвитку молоді міста.

Слід зазначити, що метою проекту є створення в місті платформи для розвитку молоді. Створення такого «Вільного Молодіжного Простору» - де молодь, зможе змістовно та весело проводити час, місце активності та самореалізації, здобуття знань, умінь та напрацювання власних навичок. В молодіжному центрі кожен матиме змогу показати свої вміння та поділитися досвідом, а молодіжні лідери знайдуть підтримку своєї ідеї та наставників, які допоможуть в її реалізації.

Після відкриття молодіжного центру наступним етапом реалізації проекту «Місто – для молоді, молодь – для міста» буде навчання молодіжних працівників, що відбуватиметься за підтримки Київського Діалогу, підтримки Міністерства молоді і спорту України та Інституту сімейної і молодіжної політики, та проходитиме з 9 по 11 грудня 2017 року.

У відкритті центру взяла участь міський голова Л.Дромашко, яка під час свого виступу подякувала керівнику відокремленого підрозділу ГО «Агентство економічного розвитку» в місті Первомайськ Олені Сабліній, членам означеної громадської організації, всім хто долучився до реалізації проекту за небайдужість та активність. Людмила Григорівна зазначивши, що створення подібного молодіжного центру в місті давно вже стало необхідністю, відмітила, що міська влада завжди готова до співпраці та сприяння задля втілення в життя таких суспільно-корисних справ.