Звіт міського голови

Шановна громадо!

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную Вашій увазі звіт про роботу за 11 місяців 2016 року.

Рік, що минає був роком випробувань для всіх нас – тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, а часом і здоровий глузд.

Все це на фоні затяжного воєнного конфлікту на сході держави, який завдяки українським воїнам – патріотам – героям, вдалося локалізувати і не пустити ворога вглиб країни.

У цей період первомайці проявили високу громадську позицію, активність, вірність  загальнонаціональним ідеям та інтересам громади. Дещо із запланованого в 2016 році не вдалося здійснити, деякі плани довелося корегувати, але незважаючи ні на що, навіть в цей неспокійний час ми не дозволили собі зупинитися в розвитку.

Від імені міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто висловлюю щиру вдячність кожному первомайцю за патріотизм, виваженість, терпіння, розуміння і підтримку міської влади, за те, що своєю щоденною працею ви демонструєте любов до свого міста і відданість своїй державі.

Читати повністю


Звіт міського голови
про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Первомайської міської ради за 2016 рік

Регуляторна політика у сфері господарської діяльності – це напрям державної політики, спрямований на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами або іншими органами державної влади та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання держави у діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, що здійснюється в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Реалізація державної регуляторної політики у 2016 році виконавчими органами Первомайської міської ради здійснювалась у відповідності до завдань, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, що регулюють взаємовідносини у сфері господарської діяльності.

Читати повністю