Звіт міського голови

Звіт міського голови за 11 місяців 2017 року.

Шановні первомайці!

Ось і завершується ще один рік моєї роботи на посаді Первомайського міського голови. І відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звітую про свою діяльність.

Метою моєї роботи, як завжди, було створення сприятливих умов для комфортного проживання жителів міста, забезпечення належного функціонування закладів освіти, медицини, культури та соціального захисту, безперебійної роботи комунальних закладів, залучення позабюджетних коштів на реалізацію проектів. Попри всі труднощі міська влада робила все можливе для політичної стабільності в місті, вчасного виконання міського бюджету. Ми намагалися працювати максимально відкрито, інформуючи містян про усі наміри та ухвалені рішення.

Все це на фоні затяжного воєнного конфлікту на сході держави, який завдяки українським воїнам – патріотам – героям, вдалося локалізувати і не пустити ворога вглиб країни. Проте, навіть в таких непростих умовах ми не дозволили собі зупинитися в розвитку.

Я розумію, що далеко не всі відчули позитивні зміни. Вони відбуваються не так швидко, як хотілося б. Але можу запевнити, що виконавчий комітет міської ради наполегливо продовжує працювати в інтересах кожної первомайської родини.

Читати повністю


Звіт міського голови за 11 місяців 2016 року.

Шановна громадо!

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную Вашій увазі звіт про роботу за 11 місяців 2016 року.

Рік, що минає був роком випробувань для всіх нас – тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, а часом і здоровий глузд.

Все це на фоні затяжного воєнного конфлікту на сході держави, який завдяки українським воїнам – патріотам – героям, вдалося локалізувати і не пустити ворога вглиб країни.

У цей період первомайці проявили високу громадську позицію, активність, вірність  загальнонаціональним ідеям та інтересам громади. Дещо із запланованого в 2016 році не вдалося здійснити, деякі плани довелося корегувати, але незважаючи ні на що, навіть в цей неспокійний час ми не дозволили собі зупинитися в розвитку.

Від імені міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто висловлюю щиру вдячність кожному первомайцю за патріотизм, виваженість, терпіння, розуміння і підтримку міської влади, за те, що своєю щоденною працею ви демонструєте любов до свого міста і відданість своїй державі.

Читати повністю


Звіт міського голови
про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Первомайської міської ради за 2016 рік

Регуляторна політика у сфері господарської діяльності – це напрям державної політики, спрямований на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами або іншими органами державної влади та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання держави у діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, що здійснюється в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Реалізація державної регуляторної політики у 2016 році виконавчими органами Первомайської міської ради здійснювалась у відповідності до завдань, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, що регулюють взаємовідносини у сфері господарської діяльності.

Читати повністю