Звіт міського голови

Звіт міського голови
про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Первомайської міської ради за 2019 рік

Реалізація державної регуляторної політики у 2019 році виконавчими органами Первомайської міської ради здійснювалась у відповідності до завдань, визначених Законами України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, спрямованих на забезпечення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та влади. Діяльність міської ради та її виконавчих органів була спрямована на вдосконалення правового регулювання господарських відносин між регуляторними органами та суб'єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, усунення перешкод для розвитку господарської діяльності.

Реалізація повноважень виконавчого комітету міської ради щодо здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності покладена на відділ підприємницької діяльності управління економіки міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.03.2016 року №116 «Про реалізацію повноважень виконавчого комітету міської ради у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Читати повністю

Звіт міського голови
про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Первомайської міської ради за 2018 рік

Державна регуляторна політика міської ради та її виконавчих органів у 2018 році була спрямована на вдосконалення правового регулювання господарських відносин між регуляторними органами та суб'єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, усунення перешкод для розвитку господарської діяльності.

Реалізація державної регуляторної політики у 2018 році виконавчими органами Первомайської міської ради здійснювалась у відповідності до завдань, визначених Законами України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України спрямованих на забезпечення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та влади.

Читати повністю

Звіт міського голови
про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Первомайської міської ради за 2017 рік

Важливим завданням Уряду у 2017 році було підвищення рівня ефективності використання базових механізмів для реалізації економічних реформ. До таких механізмів, зокрема, належить здійснення розумної регуляторної політики та зосередження зусиль на дерегуляційних процесах у сфері господарської діяльності. Застосування таких інструментів як запровадження обов’язковості здійснення регуляторними органами «cost-benefit analysis» (оцінки витрат та економічних вигод) та SMI-testу мало безпосередньо вплинути на підвищення якості регуляторних рішень та сприяти зменшенню кількості регулювань, запропонованих до запровадження, оскільки кожен розробник регуляторного акта повинен у доступній та зрозумілій формі довести економічну доцільність свого рішення.

Реалізація державної регуляторної політики у 2017 році виконавчими органами Первомайської міської ради здійснювалась у відповідності до завдань, визначених Законами України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України спрямованих на забезпечення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян та влади.

Читати повністю


Звіт міського голови за 11 місяців 2018 року

Шановні первомайці!

В місті Первомайську нараховується 65,2 тис. населення: 30,1 тис. чоловіків, 35,1 тис. жінок.

Для сприяння інтеграції ґендерного принципу в діяльність органів місцевого самоврядування у складі АМУ ще у 2012 році створено Секцію з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Головою Секції обрано Первомайського міського голову Людмилу Дромашко. Керівний орган Секції - Комітет, до складу якого входять міські, селищні голови, депутати місцевих рад, в тому числі і чоловіки. Саме такі партнерські умови співпраці дозволяють налагодити ефективну роботу та сприяти якісним ґендерним перетворенням у суспільстві.

До складу Первомайської міської ради входять 36 депутатів.

Cтаном на 01.12.2018 року проведено 16 сесій міської ради, 6 сесій не відбулися через відсутність кворуму. Прийнято 304 рішення міської ради. У міській раді 5 постійних комісій, які розглядають сесійні питання та питання заплановані комісіями, звернення громадян та голів квартальних комітетів та інше.

За звітний період було 10 Програм.

Читати повністю


Звіт міського голови за 11 місяців 2017 року

Шановні первомайці!

Ось і завершується ще один рік моєї роботи на посаді Первомайського міського голови. І відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звітую про свою діяльність.

Метою моєї роботи, як завжди, було створення сприятливих умов для комфортного проживання жителів міста, забезпечення належного функціонування закладів освіти, медицини, культури та соціального захисту, безперебійної роботи комунальних закладів, залучення позабюджетних коштів на реалізацію проектів. Попри всі труднощі міська влада робила все можливе для політичної стабільності в місті, вчасного виконання міського бюджету. Ми намагалися працювати максимально відкрито, інформуючи містян про усі наміри та ухвалені рішення.

Все це на фоні затяжного воєнного конфлікту на сході держави, який завдяки українським воїнам – патріотам – героям, вдалося локалізувати і не пустити ворога вглиб країни. Проте, навіть в таких непростих умовах ми не дозволили собі зупинитися в розвитку.

Я розумію, що далеко не всі відчули позитивні зміни. Вони відбуваються не так швидко, як хотілося б. Але можу запевнити, що виконавчий комітет міської ради наполегливо продовжує працювати в інтересах кожної первомайської родини.

Читати повністю


Звіт міського голови за 11 місяців 2016 року.

Шановна громадо!

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную Вашій увазі звіт про роботу за 11 місяців 2016 року.

Рік, що минає був роком випробувань для всіх нас – тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, а часом і здоровий глузд.

Все це на фоні затяжного воєнного конфлікту на сході держави, який завдяки українським воїнам – патріотам – героям, вдалося локалізувати і не пустити ворога вглиб країни.

У цей період первомайці проявили високу громадську позицію, активність, вірність  загальнонаціональним ідеям та інтересам громади. Дещо із запланованого в 2016 році не вдалося здійснити, деякі плани довелося корегувати, але незважаючи ні на що, навіть в цей неспокійний час ми не дозволили собі зупинитися в розвитку.

Від імені міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто висловлюю щиру вдячність кожному первомайцю за патріотизм, виваженість, терпіння, розуміння і підтримку міської влади, за те, що своєю щоденною працею ви демонструєте любов до свого міста і відданість своїй державі.

Читати повністю


Звіт міського голови
про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Первомайської міської ради за 2016 рік

Регуляторна політика у сфері господарської діяльності – це напрям державної політики, спрямований на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами або іншими органами державної влади та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання держави у діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, що здійснюється в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Реалізація державної регуляторної політики у 2016 році виконавчими органами Первомайської міської ради здійснювалась у відповідності до завдань, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, що регулюють взаємовідносини у сфері господарської діяльності.

Читати повністю