Соціально-економічний паспорт

 

                                                                                                      

 

Соціально-економічний паспорт
м. Первомайськ Миколаївської області
за  І квартал 2018 року

Адреса: 55213 м. Первомайськ, вул. Грушевського, 3

Код АМТЗ (05161), тел 4 – 20 – 22, факс 4 – 46 – 06

Первомайський міський  голова - Людмила Григорівна Дромашко

1. Загальні відомості про місто:

Географічні дані:

Площа:                                                                                   25,13 км2

Процент від загальної території області:                           0,102%

Відстань від м. Первомайська  до м. Миколаєва:  175 км

Водні ресурси:  р. Південний Буг, р. Синюха

Кордони: межа міста межує з Первомайським районом.

 

2. Адміністративно-територіальні одиниці:

Міська рада – 1

 

3. Органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування:

Загальна чисельність працюючих в виконавчих органах Первомайської міської ради  складає 237,5 особи, в тому числі: керівників – 6 осіб, в апараті міської ради – 5 осіб; в апараті виконавчого комітету міської ради – 72 особи; в інших виконавчих органах  міської ради – 140 осіб; Первомайський міський центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді – 14,5 осіб.

Керують роботою міської ради та її виконавчих органів: міський голова, секретар міської ради, перший заступник і 3 заступники міського голови, керуюча справами виконкому міської ради, керівник апарату міської ради, а також 8 начальників управлінь.

Кількість депутатів Первомайської міської  ради –  36.

 

4. Населення:
(станом на 01.02.2018 року)

Кількість -
В т. ч.

66,2 тис. чол.

- чоловіків -

30,0 тис. чол.

- жінок -

36,2 тис. чол.

Кількість пенсіонерів  станом на 01.04.2018 р. -

19,4 тис. чол.

відсоток пенсіонерів від загальної кількості населення  -

29,3%

Щільність проживання -

2634,3  чол/км2

Смертність станом на 01.02.2018 р. -

131 особа

Природне скорочення населення станом на 01.02.2018 р. -

80 осіб

Національний склад населення: українці (85,9%), росіяни (10,9%), молдовани (0,3%), білоруси (0,5%), інші національності (2,4%).

 

5. Зайнятість населення:

 

тис. чол.

Кількість населення зайнята у всіх сферах економічної діяльності (штатні працівники) -

9,7

З них:

 

- у промисловості -

2,6

- у сільському господарстві -

0,3

- у будівництві -

0,3

 

6. Промислове виробництво:

Обсяг реалізованої промислової продукції за січень 2018 року – 65766,1 тис.грн. Спеціалізація: переробна промисловість, у тому числі: виробництво харчових продуктів; легка промисловість, виробництво іншої неметалевої мінеральної продукції, металургійне виробництво та виробництво готових металевих виробів, машинобудування та інша.

 

7. Сільське господарство:

-

 

8. Зовнішньо-економічна діяльність:

Зовнішньоторгівельний оборот*:

- обсяг зовнішньоторгівельного обороту товарів та послуг по місту за 2017 рік склав 7050,3 тис.дол. США;

- експорт товарів та послуг склав 3693,9 тис. дол. США;

- обсяг імпорту склав 883,4 тис. дол. США;

- сальдо зовнішньої торгівлі позитивне і склало 2810,5 тис.дол. США.

* за даними підприємств без врахування ПрАТ «Санта Україна».

 

9. Інвестиції:

Іноземні інвестиції станом на 01.07.2017 р.: 470,5 тис. дол. США.

 

10. Будівництво:

Капітальні інвестиції станом на 01.01.2018 року – 43645,0 тис. грн.

Обсяги виконаних будівельних робіт за січень-лютий 2018 року становить 2102,0 тис. грн.

 

11. Транспортний комплекс та зв'язок:

Автомобільні шляхи загальнодержавного і місцевого значення: 290  км.

Автомобільні шляхи загального користування: 34 км.

Залізничні колії: 20  км.

Забезпечення населення основними домашніми телефонами (на 100 чол.): 21,6.

 

12. Фінанси:
(станом на 01.04.2018 року):

Доходи: 158207,2 тис. грн.;

Видатки: 162637,0 тис. грн.;

Податки: 44389,5 тис. грн.

 

13. Заборгованість:
(станом на 01.03.2018 року):

Заробітна плата: 1856,7 тис.грн.

Державна допомога сім’ям з дітьми: відсутня.

Пенсія: відсутня.

 

14. Торгівля та сфера послуг:

Роздрібний товарообіг (всього) за 9 місяців 2017 рік: 390289,9 тис. грн.

На душу населення: 5958,6 грн.

Станом на 01.04.2018 року:

Кількість об’єктів роздрібної торгівлі: 592.

Кількість об’єктів побутового обслуговування: 111.

Кількість підприємств ресторанного господарства: 90.

 

15. Освіта:

Кількість дошкільних закладів: 18, в них дітей: 2345.

Позашкільні заклади освіти: 4.

Кількість закладів освіти: 23, в них учнів: 9869.

1. середні заклади освіти: 15, в них: 6511 учнів;

2. дитячі інтернатні установи: 1, в них: 111 дітей;

3. професійні заклади освіти: 1, в них: 506 уч.;

4. вищих закладів освіти: 6, в них: 2741 ст.

 

16. Соціально-культурна сфера:

Лікарняні заклади: 2, в них ліжок: 277.

Кількість лікарів: 159.

Бази відпочинку: -

Клуби: 2, в ньому клубних працівників – 28.

Бібліотеки: 33.

Пам'ятки історії та культури: 69.

Початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади: 4.

Громадські музеї: 3.

ДЮСШ: 1, в ній викладачів – 17.

 

17. Міські організації політичних партій:

п/п

Найменування

Прізвище, ім’я та по батькові керівника

Ч-сть, чол..

1

Первомайська міська організація Соціал-демократичної партії України (об'єднаної)

Ліб Анатолій Іванович

-

2

Первомайська районна організація Соціал-демократичної партії України (об'єднаної)

Король Микола Дмитрович

-

3

ПервомайськарайоннаорганізаціяПолітичноїпартії"Яблуко"

Качура НаталіяСтаніславівна

-

4

Первомайська міська організація Української Народної Партії

Микитюк Василь Миколайович

-

5

Первомайська районна організація Соціалістичної партії України

Зосімов Віктор Михайлович

-

6

Первомайська районна організація Партії Зелених України

Кузьменко Сергій Миколайович

-

7

Первомайська міська організація Демократичної партії України

Вілічко Василь Дмитрович

-

8

Первомайська районна організація Селянської партії України

Валебний Олександр Леонідович

-

9

Первомайська районна організація Політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Маковеєнко Олександр Федорович

-

10

Первомайська міська організація політичної партії "Народний Рух України за єдність"

Юденко Руслан Ігоревич

-

11

Первомайська районна організація Політичної партії "Народний Рух України за єдність"

Славіч Олександр Миколайович

-

12

Первомайська міська організація Партії Регіонів

Куделя Ольга Костянтинівна

-

13

Первомайський міський осередок Народно-Демократичної партії України

Бондар Ігор Костянтинович

-

14

Первомайська районна партійна організація "Жінки за майбутнє" Всеукраїнського політичного об'єднання

Ситнікова Тетяна Іванівна

-

15

Первомайська міська організація "Жінки за майбутнє" Всеукраїнського політичного об'єднання

Щірська Наталія Миколаївна

-

16

Первомайська районна організація політичної партії Трудова Україна

Грабчук Антоніна  Анатоліївна

-

17

Первомайська міська організація Партії вільних демократів

Федоров Артем Іванович

-

18

Первомайська районна організація Прогресивної соціалістичної партії України

Пархоменко Олександр Степанович

-

19

Первомайський міський осередок Української партії "Єдність"

Іващук Віктор Олексійович

-

20

Первомайська міська партійна організація Всеукраїнської партії "Нова Сила"

Рафалович Анатолій Олександрович

-

21

Первомайська районна організація Української партії "Єдність"

Андронік Василь Миколайович

-

22

Первомайська міська організація політичної партії України "Трудова Україна"

Сурков Дмитро Юрійович

-

23

Первомайська міська організація партії промисловців і підприємців України

ПРОХОРОВ СЕРГІЙ МЕФОДІЙОВИЧ

-

24

Первомайська районна організація Партії промисловців і підприємців України

ПРОХОРОВ СЕРГІЙ МЕФОДІЙОВИЧ

-

25

Первомайська районна організація Всеукраїнської партії "Нова Сила"

Петровський Валерій Олександрович

-

26

Первомайська міська організація політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Хімчак Ігор  Володимирович

-

27

Первомайська районна організація Народної Партії

Маковієнко Олександр Федорович

-

28

Первомайська районна організація Народно-демократичної партії

Шарковська Лілія Василівна

-

29

Первомайський міський осередок Партії Зелених України

Гудзь Людмила В'ячеславівна

-

30

Первомайська міська організація Партії Наталії Королевської "Україна - Вперед"

Богатирьов Борис Миколайович

-

31

Первомайська районна організація Народного Руху України

Гніденко Вячеслав Васильович

-

32

Первомайська міська організація Народного Руху України

Науменко Сергій  Васильович

-

33

Первомайська міська організація Ліберальної партії України

Васильєв Віталій Володимирович

-

34

Первомайська міська організація Соціал-демократичної партії України

Цвігун Євген Олександрович

-

35

Первомайська районна організація Партія Наталії Королевської "Україна - Вперед!"

Єрофеєва Любов Олексіївна

-

36

Первомайська міська організація політичної партії "Вперед, Україно!"

Передуга Ігор Анатолійович

-

37

Первомайська районна організація Політичної партії "Вперед Україно!"

Пєну Михайло Якович

 

38

Первомайська районна організація Конгресу Українських Націоналістів

Григоренко Антоніна Іванівна

-

39

Первомайська міська організація Політичної Партії "Реформи і порядок"

Косяненко Микола  Валерійович

-

40

Первомайська міська організація Політичної партії "Держава"

Шевченко Анатолій  Іванович

-

41

Первомайська районна організація Партії "Реформи і порядок"

Трубаєнко Андрій  Анатолійович

-

42

Первомайська районна організація Політичної партії "Держава"

Педашевський В`ячеслав Костянтинович

-

43

Первомайська районна організація Всеукраїнської партії духовності і патріотизму

Павлуша Анатолій Григорович

-

44

Первомайський міський осередок політичної партії  України "Партія захисників Вітчизни"

Васильєва Тетяна Олексіївна

-

45

Первомайська міська організація "Християнсько-Ліберальної партії України"

Конуп Світлана Любомирівна

-

46

Первомайська районна організація Християнсько-ліберальної партії України

Ярова Галина Миколаївна

-

47

Первомайський міський осередок політичної Партії "Солідарність жінок України"

Ніценко Тетяна Леонідівна

-

48

Первомайська міська організація партії  "Обєднані ліві і селяни"

Рагузін Сергій Володимерович

-

49

Первомайська районна організація партії   "Справедливість"

Стрига Микола Олексійович

-

50

Первомайська міська організація Української морської партії

Сиволап Тетяна Василівна

-

51

Первомайська районна організація Партії регіонів

Триколенко Людмила Володимирівна

-

52

Первомайська районна організація Української морської партії

Захарович Микола Володимирович

-

53

Первомайська міська  організація Соціалістичної партії України

Козлова Людмила Олексіївна

-

54

Первомайська міська організація Всеукраїнської партії духовності і патріотизму

Завгородній Олег Григорович

-

55

Первомайська районна організація Єдиний Центр

Вовк Світлана Анатоліївна

-

56

Первомайська міська організація Єдиний Центр

Нестерчук Денис Олександрович

-

57

Первомайська міська організація Народної Партії

Пітерман Семен Давидович

-

58

Первомайська міська організація Партії "ВІДРОДЖЕННЯ"

Набока Тетяна  Михайлівна

-

59

Первомайська міська організація Української республіканської партії "Собор"

Шпильовий Василь Петрович

-

60

Первомайська міська організація Конгресу Українських Націоналістів

Захарова Людмила Анатоліївна

-

61

Первомайська міська партійна організація Селянської партії України

Попов Андрій Іванович

-

62

Первомайська міська організація Соціально-екологічної партії "Союз. Чорнобиль. Україна."

Сироїд Василь Іванович

-

63

Первомайська міська партійна організація Партії "Національно-демократичне об'єднання "Україна"

Опря Тетяна Іванівна

-

64

Первомайська районна організація Української Народної Партії

Легка Світлана Григорівна

-

65

Первомайська міська організація Партії Свободи

Тищук Микола Іванович

-

66

Первомайська міська організація політичної партії "Всеукраїнський патріотичний союз"

Советкин Анатолій Федорович

-

67

Первомайська районна організація політичної партії "Всеукраїнський патріотичний союз"

Советкіна Валентина Олексіївна

-

68

Первомайська міська організація Політичної партії "Совість України"

Качуровська Лариса Вікторівна

-

69

Первомайська міська організація Республіканської Партії України

Бобина Валерій Іванович

-

70

Первомайська міська партійна організація Української партії "Зелена планета"

Ніценко Тетяна  Леонідівна

-

71

Первомайська районна партійна організація Української Партії "Зелена планета"

Бабійчук Олена Анатоліївна

-

72

Первомайська міська організація Політичної партії "Третя Сила"

Ткачук Сергій Борисович

-

73

Первомайська районна Миколаївської області партія "Національно-демократичне об'єднання "Україна"

Троянська Світлана Віталіївна

-

74

Первомайська міська організація політичної партії "Наш Дім Україна"

Охріменко Володимир Васильович

-

75

Первомайська міська організація політичної партії  "Наша Україна"

Семененко Жанна Семенівна

-

76

Первомайська районна організація Політичної Партії   "Наша Україна"

Боханцев Захар Олександрович

-

77

Первомайська районна організація Республіканської Партії України

Шевченко Олександр Миколайович

-

78

Первомайська районна партійна організація Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Меренцов Іван Анатолійович

-

79

Первомайська районна організація Політичної партії "Нова демократія"

Дунаєвський Іван Григорович

-

80

Первомайська міська партійна організація Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Швець Сергій Петрович

-

81

Первомайська міська організація Політичної партії "Нова демократія"

Тарапатов Ігор Германович

-

82

Первомайська районна організація "Політична партія Ліберальна Україна"

Ізуїта Олександра Іванівна

-

83

Первомайська міська організація Політичної партії Ліберальна Україна

Ізуїта Олександра Іванівна

-

84

Первомайська районна в Миколаївській області Організація Всеукраїнської партії Трудящих

Талавіра Наталія  Вячеславівна

-

85

Первомайська міська в Миколаївській області Організація Всеукраїнської партії трудящих

Благо Дмитро Євгенович

-

86

Первомайська міська організація Партії патріотичних сил України

Зимовський Олексій Валерійович

-

87

Первомайська районна організація Громадянської партії "ПОРА"

Федорук Андрій Леонідович

-

88

Первомайська міська організація Громадянської партії "ПОРА"

Мєзєнцев Андрій Володимирович

-

89

Первомайська міська організація політичної партії "Патріотична партія України"

Нестеров Максим Олексійович

 

90

Первомайська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

Шарій Євген Юрійович

-

91

Первомайська районна організація Соціально-екологічної партії "Союз. Чорнобиль. Україна."

Швець Євгеній  Анатолійович

-

92

Первомайська районна партійна організація партії захисників Вітчизни

Лазарєв Сергій Володимирович

-

93

Первомайська міська організація політичної партії "Віче"

Танасов В'ячеслав Сергійович

-

94

Первомайська районна організація Аграрної партії України

Гасюк Анатолій Петрович

 

95

Первомайська районна організація "Європейська партія України"

Кудельський Олександр Юліанович

 

96

Первомайська міська організація  "Європейська партія України"

Руських-Абросімова Світлана Володимирівна

-

97

Первомайська міська організація Аграрної партії України у Миколаївській області

Гасюк Анатолій Петрович

-

98

Первомайська міська партійна організація Всеукраїнської партії Народної Довіри

Аксьонова Алла Григорівна

-

99

Первомайська районна партійна організація Всеукраїнської партії Народної Довіри

Чумакова Валентина Олександрівна

-

100

Первомайська міська партійна організація Прогресивної соціалістичної партії України

Шакаленко Лариса Вільмівна

-

101

Первомайська міська організація Політичної партії "Союз Лівих Сил"

Чаус Олександр Валентинович

-

102

Первомайська районна організація політичної партії "Союз Лівих Сил"

Ярош Михайло Павлович

-

103

Первомайська міська організація політичної партії "Українські соціал-демократи"

Лебединець Олександр Дмитрович

-

104

Первомайська районна  організація Політичної Партії "Козацька Українська Партія"

Гуменюк Анатолій Леонідович

-

105

Первомайська міська організація політичної партії "Всеукраїнська партія "Дітей війни"

Куцарев Василь Олександрович

 

106

Первомайська районна організація Політичної партії "Фронт Змін"

Варчук Лариса Василівна

-

107

Первомайська міська організація Політичної партії "Фронт Змін"

відомості про голову відсутні

-

108

Первомайська районна організація політичної партії "Українські соціал-демократи"

Савченко Людмила Василівна

-

109

Первомайська районна організація Політичного об’єднання "Рідна Вітчизна"

Шевченко Юлія Олександрівна

-

110

Первомайська міська організація Політичного об’єднання "Рідна Вітчизна"

Сухова Анастасія Олександрівна

-

111

Первомайська міська організація партії Християнсько-Демократичний Союз

Чабан Олег Іванович

-

112

Первомайська районна організація партії Християнсько-Демократичний Союз

Кмітевич Микола Миколайович

-

113

Первомайська районна організація Політичної партії "Нова Політика"

Можаєв Віктор Віталійович

-

114

Первомайська міська організація Політичної партії "Нова Політика"

Швець Євген Анатолійович

-

115

Первомайська міська організація Політичної партії "УДАР ( Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Юденко Ігор Леонідович

-

116

Первомайська районна організація Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"

Герасименко Ганна  Віталіївна

-

117

Первомайська міська партійна організація Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна"

Яворська Анна В'ячеславівна

-

118

Первомайська міська організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Камінський Віталій Віталійович

-

119

Первомайська районна організація Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Болеско Руслан Дмитрович

-

120

Первомайська районна організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Миколаївській області

Михнюк Володимир Михайлович

-

121

Первомайська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Миколаївській області

Пітерман Семен Давидович

-

122

Первомайська районна в Миколаївській області ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Позняк Лариса Павлівна

-

123

Первомайська міська організація ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Недашківська Лілія Василівна

-

124

Первомайська міська організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ"

Торовик Вадим Борисович

-

125

Первомайська районна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ"

Клименко Юрій Анатолійович

 

126

Територіальна організація Політичної партії "Опозиційний блок" в Первомайському районі Миколаївської області

Короленко Вікторія Євгенівна

-

127

Територіальна організація Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" в місті Первомайську Миколаївської області

Мосякін Василь Олександрович

-

128

Первомайська міська організація Політичної партії "Нова демократія" у Миколаївській області

Піменов Ігор Олегович

-

129

Первомайська районна організація Політичної партії "Нова держава" у Миколаївській області

Миргород Сергій Анатолійович

 

130

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

Пестов Петро Євгенович

-

131

Первомайська міська партійна організація політичної партії "НАШ КРАЙ"

Попов Микола Павлович

-

132

ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП"

Охріменко Володимир Васильович

-

133

Первомайська районна партійна організація політичної партії "НАШ КРАЙ"

Попов Микола Павлович

-

134

Первомайська міська організація політичної партії "Громадянська позиція"

Боханцев Захар Олександрович

-

135

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРАВА"

ДРАНЧЕВСЬКИЙ РОСТИСЛАВ ТАДІЙОВИЧ

-

136

ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ПРАВА"

ДРАНЧЕВСЬКИЙ

ВЯЧЕСЛАВ ТАДІЙОВИЧ

-

137

Первомайська міська організація політичної партії ДемАльянс (Демократичний  альянс)

Кухаренко Всеволод Віталійович

-

138

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА "ЗА ПРАВДУ І СПРАВЕДЛИВІСТЬ"

Зосімов Віктор Михайлович

-

139

Первомайська міська організація Політичної партії "РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ"

Хоменко В'ячеслав Васильович

-

 

18. Міські громадські організації:
громадські об’єднання зареєстровані Первомайським міськрайонним управлінням юстиції


п/п

Найменування

Прізвище, ім’я та по батькові керівника

Ч-сть, чол.

1

ПЕРВОМАЙСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

Йонга Володимир Сергійович

-

2

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЕРВОМАЙСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО ІНВАЛІДІВ"

ФРОЛОВА ТЕТЯНА ЄВГЕНІВНА

-

3

Первомайська регіональна громадська організація підприємців "Вектор"

Матвієнко Володимир Йосипович

-

4

Первомайське міське історико-просвітницьке Товариство "Меморіал"

Тафтай В. Г.

 

5

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ

ПОНОЧЕНЮК ПАВЛІНА СЕМЕНІВНА

-

6

ПЕРВОМАЙСЬКА СПІЛКА ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ І ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЗАВОД "ФРЕГАТ"

ЯЦЕВІЛОВ ВІКТОР ФЕДОРОВИЧ

-

7

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ РАДІОКЛУБ "ГАРТ"

ЛІБ АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

 

8

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ЮНІСТЬ"

ДОЦЕНКО КОСТЯНТИН ДМИТРОВИЧ

-

9

Первомайська філія Миколаївського обласного відділення Українського фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил

Богомолов Сергій Олександрович

 

10

ФОНД КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ "ОЛЬВІЯ"

Діденкул Валерій Семенович

-

11

Об’єднання громадян спортивного клубу "Оріон"

Проц Сергій Іванович

-

12

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ ІНВАЛІДІВ "ПРОМЕТЕЙ"

ШЕМЧУКОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

-

13

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА СПІЛКА

Малярчук Ф.М.

-

14

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЖІНОЧИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОЛЬВІЯ"

КОНСТАНТИНОВА ОЛЕНА ПЕТРІВНА

 

15

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ОЛЬГА"

БУШИЛОВ ДЕНИС ДМИТРОВИЧ

-

16

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИСЛИВЕЦЬ - ПЕРВОМАЙСЬК"

Сергієнко Олександр Анатолійович

-

17

САДОВЕ ТОВАРИСТВО "ДИЗЕЛІСТ"

Бугаєнко Іван Михайлович

-

18

АСОЦІАЦІЯ ЖІНОК-ВИБОРЦІВ "ІНІЦІАТИВА"

Григоренко Антоніна Іванівна

-

19

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВІТ"

ГРИГОРЕНКО АНТОНІНА ІВАНІВНА

-

20

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ СУСПІЛЬНИЙ ФОНД СПРИЯННЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЮ ПРОГРАМ СУПУТНИКОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ "СПЕКТР-ПЛЮС"

БАЛАНЮКСЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

-

21

Первомайський осередок "Спілки поляків України"

Яворська Катерина Семенівна

-

22

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "БОГО-ГАРДІВСЬКА СІЧ УКРАЇНСЬКОГО ВІЛЬНОГО КОЗАЦТВА

ВАРЧУК ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

-

23

Садове товариство "Училище"

Шевченко Олександр Петрович

-

24

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПОЛЬСЬКЕ ТОВАРИСТВО "НАДЗЄЯ"

МАКЄЄВ ГЕОРГІЙ ПАВЛОВИЧ

-

25

Первомайська міська організація громадської організації "Українська соціал-демократична молодь"

Верба Андрій Петрович

-

26

Первомайська районна громадська організація "Українська соціал-демократична молодь"

Зініч Сергій Миколайович

-

27

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ М. ПЕРВОМАЙСЬКА"

ТЯГНИРЯДНО ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

-

28

ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ"

БІДНАРИК АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

-

29

ГРОМАДСЬКЕ ТОВАРИСТВО СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ "НАДІЯ"

АНДРЕЄВЮРІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ

-

30

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ ТУРИСТІВ МАНДРІВНИКІВ "РОМАНТИК"

ГОРЮНОВ МИКОЛА ПАВЛОВИЧ

-

31

Первомайська міська організація Соціалістичного Конгресу Молоді

Комарчук Андрій Валерійович

-

32

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНІ УКРАЇНИ"

АРТЮШЕВСЬКИЙ ПАВЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ

-

33

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АЕРОКЛУБ "ДЕДАЛ"

ГОРІЦИН ОЛЕГ ОЛЕГОВИЧ

-

34

Первомайська міська спортивна організація "Клуб боксу" м.Первомайська

Дранчевський Ростислав Тадійович

-

35

ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Гуйван Ярослав Васильович

-

36

Первомайська районна громадська організація "Благодійний фонд підтримки розвитку освіти ім. Г. Сковороди"

Добрянський Ігор Анатолійович

-

37

Первомайська районна громадська організація інвалідів Надія

Заскальнюк Віктор Іванович

-

38

АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ "ЗЕЛЕНА НИВА"

БАЦЬКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

-

39

Первомайська громадська організація підприємців та реалізаторів "Вікторія"

Терещенко Олена Олексіївна

-

40

Первомайська громадська організація підприємців "Підприємець"

Сінчук Алла Василівна

-

41

Первомайська громадська організація "Орлик"

Пшенишнюк Олена Максимівна

-

42

Первомайська громадська організація підприємців-роботодавців "Маяк"

Шевченко Василь Васильович

-

43

Первомайська міська організація інвалідів "Промінь"

Заскальнюк Віктор Іванович

-

44

КЛУБ АЕРОБІКИ ТА ХОРЕОГРАФІЇ "ГРАЦІЯ"

ШУМІЛІНА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА

-

45

Первомайська міська спортивна громадська організація атлетичної гімнастики "Залізна людина"

Красін Олексій Олексійович

-

46

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ"

ДЕМБОВСЬКА ВІРА СТЕПАНІВНА

-

47

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ"

ГЛУШКОВОЛОДИМИР АНДРІЙОВИЧ

-

48

Первомайський міський осередок суспільної служби України

Мінська Любов Семенівна

-

49

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ"

ФЛАКЕЙ МИКОЛА ДМИТРОВИЧ

-

50

Первомайський клуб кінології "Еліта"

 

Пролісковський Олег Броніславович

-

51

Первомайська районна громадська організація сприяння виборцям Блоку "Наша країна"

Залевський В'ячеслав Олексійович

-

52

ПЕРВОМАЙСЬКЕ РАЙОННЕ НАУКОВО-ПРОСВІТНИЦЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ТОВАРИСТВО "ПРОМІНЬ"

МОШНЯЦЬКАІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

-

53

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ШКОЛА БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ "НАХА-ТЕ ТО-ДО"

ТУПЧІЙ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

-

54

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ БІЛЬЯРДНИЙ КЛУБ "ДРУЖБАN"

Іванова Раїса Володимирівна

-

55

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЮНІСТЬ"

ГАЩУК ПАВЛО ІВАНОВИЧ

-

56

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА "ЗНАННЯ"

Остапенко Галина Феліксівна

-

57

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ КЛУБ МАНДРІВНИКІВ "САПСАН"

БОГУЦЬКИЙ ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ

-

58

Первомайська міська дитячо-юнацька громадська організація спортивно-оздоровчого Клубу "Олімпія"

Бартєнєв Юрій Олександрович

-

59

Первомайська міська дитячо-юнацька громадська організація рукопашного бою та боротьби "Самбо" Клубу "Динамо"

Шевчук Іван Станіславович

-

60

Первомайська міська громадська організація "Сприяння виборцям блоку "Наша Україна"

Семененко Жанна Семенівна

-

61

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА "СПАРТАК"

ПОЛЯКОВ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

-

62

Первомайська міська молодіжна громадська організація "Творче об'єднання "Тін Спіріт""

Корой Віталій Вікторович

-

63

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ"

ГАЛІМОН ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

-

64

Баскетбольний клуб Фенікс м. Первомайська Миколаївської області

Романюк Ігор Олександрович

-

65

Первомайська міськрайонна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Спілка молодих спеціалістів"

Шукаєва Катерина Геннадіївна

-

66

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ГРИБОВИРОБНИКІВ УКРАЇНИ"

ТІТКОВ ВІКТОР ВІТАЛІЙОВИЧ

-

67

ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНО-ТЕХНІЧНИЙ КЛУБ "AMV-ДРАЙВ"

ХОМЕНКО МИКОЛА ПЕТРОВИЧ

-

68

Міська громадська організація "Рідне місто"

Ісакова Ольга Олексіївна

-

69

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІЙНИ"

АЛЕКСІЧ АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ

-

70

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКРАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НОВА ОРГАНІЗАЦІЯ "ШАХ - НОВАЯ СИСТЕМА ЧЕЛОВЕКА"

МОСПАН ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

-

71

Первомайська міська громадська організація "Центр громадських ініціатив" Наш дім"

Трубаєнко Андрій Анатолійович

-

72

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНОГО КЛУБУ "УКРАЇНА"

ЛУЦЕНКО ВАСИЛЬ АНАТОЛІЙОВИЧ

-

73

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДСЬКІСТЬ МИКОЛАЇВЩИНИ ЗА ЕКОНОМІЧНИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ РОЗВИТОК"

СОРОКА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

-

74

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ФЕДЕРАЦІЇ ПАНКРАТІОНУ УКРАЇНИ

КОРНАЦЬКИЙ АРКАДІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

-

75

ПЕРВОМАЙСЬКА РЕГІОНАЛЬНА СПІЛКА ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІОНЕРІВ

КУЧЕРУК ВІКТОР ІВАНОВИЧ

-

76

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БУЗЬКА ДИВІЗІЯ РЕЄСТРОВОГО КОЗАЦТВА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦЬКЕ ВІЙСЬКО"

ЛЄУСОВ МИХАЙЛО АРКАДІЙОВИЧ

-

77

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПОЖИВАЧІВ (ОБ'ЄДНАННЯ СПОЖИВАЧІВ) "СПОЖИВАЧ"

СУХОВ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

-

78

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СЕЛЯНСЬКИЙ ФРОНТ"

КОРНАЦЬКИЙ АРКАДІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

-

79

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ ТА ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ"

СВІТЛАКОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ

-

80

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ ШАНУВАЛЬНИКІВ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ "КАМЕРАТА"

КУХАРЕНКО ЛАРИСА ГРИГОРІВНА

-

81

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

ГРЕБНЬОВА ВІКА МИКОЛАЇВНА

-

82

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ

ЯРОВА ГАННА АНДРІЇВНА

-

83

ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

РЕПАЛОВА ЄЛИЗАВЕТА ПЛАТОНІВНА

-

84

Первомайський міський осередок Громадська організація "Фронт Змін"

Горщинська Тетяна Анатоліївна

-

85

ПЕРВОМАЙСЬКЕ ЧЕСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "НОВА БОГЕМКА"

ЯНЧИК ЛЮДМИЛА ЯРОСЛАВІВНА

-

86

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СОЮЗ ЗАХИСТУ ПРАВ ПІДПРИЄМЦІВ "КОДЕКС"

СОТСЬКИЙ ІГОР ВІКТОРОВИЧ

-

87

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МУНІЦИПАЛЬНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ПЕРВОМАЙСЬК"

СПІВАК ЛЕОНІД СЕРГІЙОВИЧ

-

88

ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ

НОВОСАДОВА НІНА ВОЛОДИМИРІВНА

-

89

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "АРТ-ФОРМАТ"

ДОРОХОВА КАТЕРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

-

90

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТОВАРИСТВО ПОЛЬСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ЯНА ПАВЛА ІІ"

ГРУШАНСЬКИЙ СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ

-

91

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ"

ЯРОВИЙ ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ

 

92

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДА"

КРЮКОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

-

93

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "БОЛГАРСЬКА МОЛОДЬ В УКРАЇНІ - "ДРУГАРИ"

КЛИМЕНКО НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА

-

94

ПЕРВОМАЙСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ "ПЕРВОМАЙКА"

ЛАТВІНА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

-

95

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПІЛКА ТВОРЧИХ ЛЮДЕЙ М.ПЕРВОМАЙСЬКА "АРТСВІТ""

КУХАР ІРИНА ПАВЛІВНА

-

96

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НІМЕЦЬКА СПІЛКА М.ПЕРВОМАЙСЬКА "ВІДРОДЖЕННЯ""

БІДНАРИК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ

-

97

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТКЛУБ М. ПЕРВОМАЙСЬКА "БОЙОВЕ САМБО""

КУЦИЙ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ

-

98

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ВІКТОРІЯ"

МОЯЛ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

-

99

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ"

ГАЛІМОН ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

-

100

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІДГАРД"

 

ГРОЗНИХ ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА

-

101

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ МІСТА ПЕРВОМАЙСЬКА"

НЕСТЕРЧУК ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ

-

102

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ВІКТОРІЯ"

МОЯЛ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

-

103

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЕКОЛОГІЧНИЙ КЛУБ "ЛАЙМ"

БЄЛІК ОКСАНА ВАЛЕНТИНІВНА

-

104

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОНГРЕС АЗЕРБАЙДЖАНУ У МІСТІ ПЕРВОМАЙСЬКУ"

НАСІРОВ ТАРЛАН ГАБІБ ОГЛИ

-

105

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ М. ПЕРВОМАЙСЬКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Коцюбинський Юрій Іванович

-

106

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІЖНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ФРЕШ ФОРМАТ"

РИБАК АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧ

-

107

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НАРОДНА РАДА МІСТА ПЕРВОМАЙСЬКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

ПІТЕРМАН АРКАДІЙ ДАВИДОВИЧ

-

108

ГРОМАДСЬКА  ОРГАНІЗАЦІЯ "МАЙДАН ПІВДЕНЬ"

ГОРОДНЮК ІГОР ІВАНОВИЧ

-

109

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РОЗВИТОК ТА БЛАГОУСТРІЙ"

ЧОРНИЙ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

-

110

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОРЛИК МИКОЛАЇВЩИНИ"

ПИТОМЕЦЬ ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

-

111

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НІХТО КРІМ НАС" МІСТО ПЕРВОМАЙСЬК"

МОЖАЄВ ВІКТОР ВІТАЛІЙОВИЧ

-

112

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ НІХТО КРІМ НАС"

БИКОВ АНАТОЛІЙ ПАВЛОВИЧ

-

113

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СЕРЦЕ ЄВРОПИ"

ОЛІЙНИК ЗІНАЇДА  СЕРГІЇВНА

-

114

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "БУЗЬКА УКРАЇНСЬКА ГРОМАДА"

ЮСЬКОВ СЕРГІЙ  ВІКТОРОВИЧ

-

115

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ТВОРЧА ГРУПА МАЙСТРІВ ТА ХУДОЖНИКІВ"

ЛЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

-

116

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ" "БЕРСЕРК"

КАЗІМІР ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

-

117

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПРАВОВИЙ ШЛЯХ М. ПЕРВОМАЙСЬКА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛ."

ТАРАН ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ

-

118

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ - ПЕРВОМАЙСЬК МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

ЗІНЧЕНКО ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА

-

119

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПАРТА - ПЕРВОМАЙСЬК"

БРАГІН ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ

-

120

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЩИТ ПЕРВОМАЙЩИНИ"

БАРТЄНЄВ Юрій Олександрович

-

121

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКРАЙОННА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО"

ГУЛЯНСЬКИЙ ІВАН АНДРІЙОВИЧ

-

122

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІКІНГ"

МИЦИК СЕРГІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ

-

123

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ ЛАЙФ М.ПЕРВОМАЙСЬКА"

СИВАК ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

-

124

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ГРОМАДЯНСЬКИХ ІНІЦІАТИВ ПІВДЕНЬ"

Натальчишин Павло Олександрович

-

125

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ГРОМАДА МІСТА"

КВАСНІЦЬКИЙ ІЛЛЯ СЕРГІЙОВИЧ

-

126

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ УЧАСНИКІВ АТО ТА ВОЛОНТЕРІВ "СПРАВЕДЛИВІСТЬ"

ЛАБАЙ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

-

127

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПЕРВОМАЙСЬКА АСОЦІАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ПО ОХОРОНІ ПРАЦІ"

БИКОВА НАДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

-

128

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "СТРОНГ СПІРІТ"

КРІСТІН ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ

-

129

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛОДА СИЛА"

ГОРЕЦЬКИЙ АЛЬБЕРТ ВАЛЕРІЙОВИЧ

-

130

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ'ЄДНАННЯ ВОЇНІВ АТО ТА ВОЛОНТЕРІВ "ПАТРІОТ"

РЕБРІЙ АННА МИКОЛАЇВНА

-

131

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ДЕРБІ-ЦИТАДЕЛЬ"

КРИВОГУЗ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

-

 

СПИСОК
громадських організацій легалізованих Первомайським МРУЮ без статусу юридичної особи


п/п

Найменування

Прізвище, ім’я та по батькові керівника

Ч-сть, чол.

1

Первомайська філія Миколаївського обласного жіночого центру "Екоініціатива"

Кисельова Ірина Володимирівна

-

2

Народно-патріотичне об'єднання  м. Первомайська "Правда проти сили"

Ефанова Віра Петрівна

-

3

Молодіжна громадська організація "Комітет молодих виборців Первомайщини"

Римар Роман Вікторович

-

4

Первомайська міська організація "Об'єднання громадян на підтримку Канонічного православ'я"Путь православних" в ім'я святого рівноапостольського князя Володимира"

Вайлупова Людмила Петрівна

 

5

Первомайська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Держава"

Педашевський В'ячеслав Костянтинович

-

6

Первомайська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Держава"

Шевченко Анатолій Іванович

-

7

Спілка громадян-співвласників "Агро-Союз"

Наумчук Олександр Сергійович

-

8

Первомайська громадська організація "Громадський контроль"

Бондаренко Микола Лук'янович

-

9

Первомайська міська громадська жіноча організація "Дар життя"

Васильченко Галина Володимирівна

-

10

Первомайське міське відділення Миколаївського обласної Молодіжної екологічної асоціації "Паросток"

Марценюк Ганна Миколаївна

-

11

Первомайська районна організація Миколаївського осередку Української Екологічної Асоціації "Зелений світ"

Христенко Ірина Анатоліївна

-

12

Первомайський міський осередок Всеукраїнського об’єднання "За Україну! За Ющенка! "

Трубаєнко Анжеліка Василівна

-

13

Первомайська міськрайонна громадська організація "Спілка (об'єднання) громадян - співвласників майна реорганізованого СВК "Первомайський"

Козоріз Олександр Семенович

-

14

Первомайська міськрайонна громадська організація Спілка (об'єднання) громадян - правників "Громадський контроль"

Грецький Олександр Миколайович

-

15

Місцевий Первомайський осередок Всеукраїнської громадської організації "Вплив світла"

Петлюк Олександр Павлович

-

16

Первомайський районний осередок Всеукраїнської громадської організації "АНТИКРИМІНАЛЬНИЙ ВИБІР"

Климчак Олена Володимирівна

-

17

Первомайський міський осередок Всеукраїнської Громадської організації "Антикримінальний вибір"

Сокур Тетяна Олександрівна

-

18

Громадська організація "Об'єднання споживачів міста Первомайська"

Швед Микола Миколайович

-

19

Первомайська районна громадська організація 2 Орликівский полк Бузької дивізії реєстрового козацтва Всеукраїнського громадського об'єднання "Всеукраїнське козацьке"

Канюк Сергій Iванович

-

20

Первомайський районний осередок міжнародної громадської організації "Міжнародна поліцейська корпорація громадської безпеки"

Кучера Володимир Володимирович

-

21

Первомайська міська громадська організація "Громадська варта"

Мартинов Олексій Олексійович

-

22

Первомайський міський осередок Ленінської комуністичної спілки молоді України

Ткаченко Дмитро Володимирович

-

23

Первомайське міське товариство любителів кінології

Павличенко Є.Г.

-

24

Первомайський міський осередок Миколаївської обласної організації "Громадська унія ринкових торговців"

Слон Тетяна

Вікторівна

-

25

Громадська екологічна організація "Болеславчик-2000"

Зосімов Віктор Михайлович

-

26

Громадська організація "Спілка творчих людей "Нестандарт"

Фрунт Інна Василівна

 

27

Громадська організація "Майбутнє Первомайська"

Ляхович Ірина Анатоліївна

--

28

Миколаївська обласна громадська організація "Миколаївський центр моніторингу дотримання прав людини"

Швець С.П.

-

29

Миколаївський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації " Українська асоціація перевізників"

Кулачинський Юрій Юрійович

-

30

Миколаївське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації "Жіночий консорціум України"

Константинова Олена Петрівна

-

 

 

19. Релігійні конфесії:


п/п

Назва

Місце розташування

1

Свято-Покровський храм УПЦ

вул. Кузнечна, 17

2

Свято-Михайлівський храм УПЦ

вул. Б.Хмельницького, 2

3

Свято- Варварівський храм УПЦ

вул. Корабельна, 46

4

Свято-Миколаївський храм УПЦ

вул. Коротченка, 10/69

5

Парафія на ім’я Святителя Спиридона Тримифунтського Вознесенської єпархії УПЦ

вул. Трудової Слави, 13 А

6

Українська православна церква КП

вул. Одеська, 133

7

Українська православна церква КП

вул. Патріса Лумумби, 23

8

Українська греко-католицька церква

вул. Олени Пчілки, 307

9

Римо - католицька церква

вул. Миколи Вінграновського, 14

10

Євангельські християни - баптисти

вул. Коккінакі, 2

11

Євангельські християни - баптисти

вул. Рильського, 46

12

Християни віри євангельської

вул. Матросова, 11

13

Адвентисти сьомого дня

вул. Дніпровська, 20

14

Адвентисти сьомого дня реформаторського руху

вул. Юмашева, 34

15

Свідки Єгови

вул. Чкалова, 37

16

Свідки Єгови

вул. Жуковського, 2-А

17

Пресвітеріанська церква «Лілія долин»

вул. Свердлова, 26

18

Пресвітеріанська церква «Благодать»

вул. Січових Стрільців, 8

19

Єврейська релігійна громада «Хабад»

вул. Грушевського, 41/41

20

Незалежна церква християн віри євангельської «Жива надія»

вул. Ціолковського, 3

21

Незалежна церква повного Євангелія «Ісус є відповідь»

вул. Гвардійська,45

22

Незалежна помісна християнська церква «Блага вість»

вул. Корабельна, 21/110

23

Незалежна помісна християнська церква «Новий заповіт»

вул. Марії Демченко, 8

24

Українська православна церква КП

вул. Підгороднянське шосе, 4В

 

20. Засоби масової інформації:

Назва міської газети: «Вісник Первомайська»
підпорядкування: Первомайська міська рада.
Прізвище, ім’я, по-батькові редактора Мартинова Людмила Олексіївна, тел. 5–40–91.

Назва міської газети: «ТВ Всесвіт»
підпорядкування: ТОВ «ТКМ «Всесвіт».
Прізвище, ім’я, по-батькові головний редактор Галузінський Володимир Сергійович, тел. 4-30-56.

Назва міського радіо: «Твій Всесвіт»
підпорядкування: ТОВ «ТКМ «Всесвіт».
Прізвище, ім’я, по-батькові в.о. головного редактора радіостанції Галузінський Володимир Сергійович, тел. 4-21-36, 4–26–18.

Назва міського каналу телебачення: «Олта»
підпорядкування: ПЦТМ «Телеком-1».
Прізвище, ім’я, по-батькові  головного редактора телеканалу Албул Антоніна Леонідівна, тел. 4–46–71.

Назва міського каналу телебачення: «Твій Всесвіт»
підпорядкування: ТОВ «ТКМ «Всесвіт».
Прізвище, ім’я, по-батькові в.о. керівника телеканалу Галузінський Володимир Сергійович, тел. 3-61-61.

 

21. Представництво міста в обласній раді:


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата обласної ради

Назва політичної партії (блоку) від якої обрано депутата

Телефони
(робочі, мобільні)

1.

Головчанський Андрій Всеволодович

Регіональна організація політичної партії «Опозиційний блок»

4-32-45

2.

Вовненко Євген Володимирович

Регіональна організація політичної партії «Опозиційний блок»

7-55-89