Історія створення ЦНАП

25 квітня 2012 року в місті відбулося відкриття Центру надання адміністративних послуг.

В урочистому відкритті взяли участь: міський голова Л.Дромашко, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В.Травянко, директор по сертифікації, провідний аудитор ООО «Глобал Сертифік» (м. Київ) П.Підгаєць, заступники міського голови, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету, підприємці, представники громадськості та засобів масової інформації.

Керуюча справами виконкому І.Мезенцева презентувала нове приміщення, зокрема, зазначила, що Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – це інтегрована структурна одиниця міської ради. Він має 3 зони: І зона – інформаційна. Тут розміщена інформація про послуги, які надає ЦНАП.

ІІ зона – зона очікування, де постійно працює менеджер з адміністративної діяльності, який допоможе замовнику зареєструватися в роботі підрозділів центру і надати будь-яку довідкову інформацію. У зоні очікування розміщується дитяча кімната.

 

ІІІ зона  - зона прийому замовників. Вона оснащена 8 робочими місцями та 16 місцями для роботи дозвільного центру.

Під час урочистого відкриття директор по сертифікації П.Підгаєць вручив міському голові сертифікати міжнародного та українського зразку про проходження виконавчим комітетом Первомайської міської ради аудиту з впровадження міжнародної системи стандартизації ISO-9001. Аналогічних центрів в Україні функціонує лише два, зазначив П.Підгаєць, і тому дуже приємно, що місто Первомайськ долучається до європейських стандартів, запроваджуючи якісно новий рівень обслуговування замовників.

 

 

23 серпня 2016 року відбулося урочисте відкриття філії Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Відбулося урочисте відкриття філії Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Первомайської міської ради.

 В заході взяли участь: керівництво районних державних адміністрацій, міст та начальники Центрів надання адміністративних послуг Миколаївської області, депутати обласної та міської рад, члени виконавчого комітету, делегації підприємств, установ та організацій, посадовці органів місцевого самоврядування міста.

Присутніх привітали: міський голова Людмила Дромашко, депутат Верховної Ради України Вадим Підберезняк, начальник відділу з питань організації надання адміністративних послуг Миколаївської облдержадміністрації Людмила Мураховська, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій.

З нагоди урочистого заходу та надання адміністративної послуги (реєстрації місця проживання) першим відвідувачам в день урочистого відкриття філії ЦНАП, міський голова привітала та вручила цінні подарунки Андрію Олійнику – батьку новонародженої дівчинки та Ользі Васильєвій, яка нещодавно отримала паспорт громадянина України.

Після урочистого розрізання стрічки, за давньою християнською традицією, відбулося освячення приміщення священнослужителями Вознесенсько-Первомайської єпархії.

 

 

Слід зазначити, що Центр надання адміністративних послуг в місті Первомайську, який є інтегрованою структурною одиницею апарату виконавчого комітету міської ради, був відкритий ще 25 квітня 2012 року.

На той час аналогічних центрів в Україні функціонувало дуже мало і тому було дуже приємно, що місто Первомайськ одним з перших долучилося до кращих європейських практик, запроваджуючи якісно новий рівень обслуговування замовників.

На момент відкриття в ЦНАПі надавалося лише 57 послуг, перелік яких постійно розширювався. На даний час адміністраторами Центру надається 163 адміністративні послуги.

З початку роботи Центру до його фахівців звернулося 83576 осіб, яким надано 31000 адміністративних послуг.

Для зручності мешканців в роботі ЦНАП беруть участь: спеціаліст по роботі із зверненнями громадян, інспектор по захисту справ споживачів, представники підрозділів міської ради, а також представники комунальних підприємств «Комунсервіс» та «Первомайський міськводоканал».

Задля комфортного забезпечення надання нових адміністративних послуг міською владою було прийняте рішення про виділення приміщень для розміщення адміністраторів та структурних підрозділів, якім передані функції від реорганізованих в рамках реформи децентралізації територіальних підрозділів ЦОВВ.

Як зазначили під час виступів посадовці, цього разу Первомайськ став знову в числі перших в області, адже на даний час при жодному Центрі надання адмінпослуг на Миколаївщині поки що не було створено філій.

В нових приміщеннях здійснюватимуть прийом документів адміністратори з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого міської ради.