Міська рада

СПИСОК ДЕПУТАТІВ
Первомайської міської ради Первомайського району
Миколаївської області VІІІ скликання


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Освіта

Назва партії

1.

АЛІЄВ
Алі Ісмеілович

вища

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

2.

БАРСЬКИЙ
Василь Васильович

вища

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»

3.

БЕРШАДСЬКИЙ
Юрій Михайлович

середня
спеціальна

обраний від Первомайської міської організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана»

4.

БІЛОУС
Ярослава Валеріївна

вища

обрана від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»

5.

БОЙКО
Віталій Михайлович

вища

обраний від регіональної організації політичної партії «Опозиційний Блок»

6.

БОЙКО
Володимир Григорович

вища

обраний від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»

7.

БОЙЧУК
Олена Володимирівна

вища

обрана від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»

8.

БОНДАРЕНКО
Альбіна Миколаївна

вища

обрана від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

9.

ВОВНЕНКО
Євген Володимирович

вища

обраний від регіональної організації політичної партії «Опозиційний Блок»

10.

ГЛУШКО
Тимур Вікторович

вища

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

11.

ГОРІЦИН
Олег Олегович

вища

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «За майбутнє»

12.

ДИРДІН
Євген Михайлович

вища

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

13.

ДМИТРІЄВА
Тетяна Анатоліївна

вища

обрана від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»

14.

ДРОМАШКО
Людмила Григорівна

вища

обрана від Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край»

15.

КАПАЦИНА
Василь Феодосійович

вища

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «За майбутнє»

16.

КІНЖАЛОВ
Олександр Володимирович

професійно-
технічна

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «За майбутнє»

17.

КОСОВСЬКИЙ
Валерій Петрович

середня
технічна

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»

18.

КРАВЧУК
Володимир Петрович

вища

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»

19.

КУЧМА
Світлана Борисівна

вища

обрана від регіональної організації політичної партії «Опозиційний Блок»

20.

ЛЕНТОВСЬКА
Оксана Володимирівна

вища

обрана від Первомайської міської організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана»

21.

МАЛИНОВСЬКИЙ
Юрій Олександрович

вища

обраний від Первомайської міської організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана»

22.

МАМОТЕНКО
Павло Сергійович

вища

обраний від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»

23.

МЕДВЕДЧУК
Михайло Анатолійович

вища

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

24.

МУЗИКА
Сергій Іванович

вища

обраний від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»

25.

НОТЕВСЬКИЙ
Євгеній Вячеславович

вища

обраний від Первомайської міської організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана»

26.

ОЛІШЕВСЬКА
Наталія Вікторівна

вища

обрана від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

27.

ОСТАПЕНКО
Галина Феліксівна

вища

обрана від Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край»

28.

ПАСТУШОК
Оксана Євгенівна

вища

обрана від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

29.

САКОВСЬКИЙ
Сергій Володимирович

вища

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

30.

СЛЮСАР
Руслан Петрович

вища

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга народу»

31.

СОТСЬКИЙ
Ігор Вікторович

вища

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

32.

ТЕЛЯТНИК
Григорій Сергійович

вища

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»

33.

УШКАРЬОВА
Тетяна Валентинівна

середня
спеціальна

обрана від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»

34.

ФРОЛОВА
Ірина Іванівна

вища

обрана від регіональної організації політичної партії «Опозиційний Блок»

35.

ЦИМБАЛЮК
Руслан Тимофійович

вища

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»

36.

ЧЕКРИЖОВ
Олег Володимирович

вища

обраний від Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край»

37.

ШАПОВАЛЕНКО
Михайло Вікторович

вища

обраний від Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя»

38.

ЮРЧЕНКО
Микола Володимирович

вища

обраний від Миколаївської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»