Уповноважена особа з питань запобігання і виявлення корупції

Уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції апарату виконавчого комітету міської ради

Полякова Олена Сергіївна

Адреса: вул. Михайла Грушевського, 3 адміністративна будівля виконавчого комітету Первомайської міської ради кабінет №404, 4-й поверх

Прийом громадян з питань порушення антикорупційного законодавства проводиться: з понеділка по п’ятницю , крім вихідних та святкових днів, понеділок-четвер з 08-00 години до 17-00 години, п’ятниця з 08-00 години до 15 години 45 хв.

1. Розпорядження міського голови від 16.07.2021 р. № 36-ра "Про затвердження Порядку здійснення візування проєктів та проведення антикорупційної експертизи актів у виконавчому комітеті Первомайської міської ради".

2. Розпорядження міського голови від 28.04.2021 р. № 99-р "Про затвердження Положення про уповноважену особу".

3. Розпорядження міського голови від 20.09.2021 р. № 222-р "Про затвердження Положення про уповноважену особу в новій редакції".

4. Розпорядження міського голови від 20.12.2021 р. № 80-ра "Про затвердження Положення про здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у комунальних підприємствах, установах та організаціях Первомайської міської ради".

5. Розпорядження міського голови від 23.12.2021 р. № 83-ра "Про затвердження графіку планових перевірок за дотриманням антикорупційного законодавства у комунальних підприємствах, установах та організаціях , що входять до сфери управління Первомайської міської ради (втратило чинність)".

6. Розпорядження міського голови від 28.05.2024 р. № 31-ра "Про затвердження графіку планових перевірок у ІІІ –ІV кварталі 2024 року за дотриманням антикорупційного законодавства у комунальних підприємствах, установах та організаціях , що входять до сфери управління Первомайської міської ради".

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАВЧАННЯ !

25 квітня 2024 року  під головуванням міського голови Олега ДЕМЧЕНКА відбулася чергова 63 сесія  міської ради VIII скликання, на якій було  заслухано інформацію щодо роботи головного спеціаліста, уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету міської ради.

Рішення Первомайської міської ради від 25.04.2024 року № 1 "Про інформацію щодо роботи головного спеціаліста, уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету міської ради"

ІНФОРМАЦІЯ про роботу головного спеціаліста, уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету міської ради


З метою підвищення рівня знань в сфері антикорупційного законодавства та практики його реалізації, а також з метою уникнення помилок при заповненні декларацій  14 березня 2024 року та  15 березня  2024 року  головним спеціалістом, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету міської ради проведено навчання для працівників виконавчих органів міської ради , серед питань які розглядалися на навчанні:

1.Відновлення електронного декларування  (строки, особливості, нові інструменти ).

2. Роз’яснення НАЗК з питань декларування від 13.11.2023 року в оновленій редакції.

3. Фінансова доброчесність: застосування окремих положень Закону України  «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунку).

          З метою закріплення прослуханої інформації  усі посадові особи пройшли тестування.  


На виконання розпорядження Первомайського міського голови від 28.02.2024 року  № 15-ра  «Про затвердження плану навчань на знання антикорупційного законодавства та проведення нарад з відповідальними особами за антикорупційну діяльність  у виконавчих органах Первомайської міської ради на І-ІІ квартал 2024 року» 15 квітня 2024 року була проведена нарада з відповідальними за антикорупційну діяльність у комунальних підприємствах. Серед питань розглянутих на нараді :

  1. Підсумки  кампанії декларування 2023 року.
  2. Підготовка  та обговорення питань у сфері дотримання антикорупційного законодавства в підприємствах, що виникатимуть при перевірці уповноваженою особою.
  3. Єдиний портал повідомлень викривачів, підключення , оновлення інформації у розділах присвячених питанню викривання та захисту прав викривачів.
  4. Проведення роз’яснювальної роботи серед працівників підприємства щодо важливості ролі викривача.