Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ ГРОМАД ЗА ДОПОМОГОЮ ОСТАННІХ РОЗРОБОК ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ «U-LEAD з Європою»

Мешканцям міста
РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ ГРОМАД ЗА ДОПОМОГОЮ ОСТАННІХ РОЗРОБОК ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ «U-LEAD з Європою»

Для громад України 2021 рік буде сповнений можливостями реалізації амбітних проектів у сфері місцевого самоврядування. І хоча цей рік розпочався з жорсткого карантину, ми впевнені, що ваші плани будуть виконані, а ваші команди знайдуть нові стимули для надання якісних послуг і розвитку територій. Програма «U-LEAD з Європою» продовжує інформувати вас про важливі новини в сфері муніципального розвитку.

Перед вами 26-ий лист про останні розробки, передовий досвід та заходи підтримки, які є важливими та цікавими для громад, зокрема щодо ситуації, яка склалася у зв'язку із COVID-19. У цьому листі ми зосередимося на:
• Інформації щодо протиепідемічних та карантинних обмежень, а також щодо заходів, спрямованих на протидію пандемії;
• Останніх змінах у політиці та законодавстві;
• Можливостях отримати доступ до актуальних та корисних для громад програм підтримки та матеріалів.
Актуальні питання охорони здоров'я та безпеки, пов'язані з COVID-19

23 грудня 2020 року (Постанова № 1301) та 5 січня 2021 року (Постанова № 9) Уряд оновив деякі протиепідемічні заходи, що встановлені на період карантину «зимових канікул» (8.01.21-24.01.21), передбачені Постановою № 1236 від 9 грудня 2020 року. З оновленими протиепідемічними заходами можна ознайомитись у інфографіці, підготовленій Урядом, за посиланням тут.

30 грудня 2020 року Головний державний санітарний лікар України затвердив нові протиепідемічні заходи у закладах громадського харчування на період карантину (Постанова від № 57). Детальніше з основними протиепідемічними заходами можна ознайомитись тут.

24 грудня 2020 року Міністерство охорони здоров'я України затвердило Дорожню карту з впровадження вакцини від COVID-19 і проведення масової вакцинації (Наказ № 3018). Детальніше із Дорожньою картою можна ознайомитись тут.
вул. Велика Житомирська, 20, Київ 01001, Україна
Кому: Сільським, селищним, міським головам

Останні зміни у політиці та законодавстві

Додатки до листа