Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Щодо заходів контролю дотримання протиепідемічних вимог в умовах карантину

Мешканцям міста
Щодо заходів контролю дотримання протиепідемічних вимог в умовах карантину

Фахівцями Первомайського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за період з 4 по 18 січня 2021р проведено санітарно-епідеміологічні обстеження 88 суб’єктів господарювання на предмет дотримання закладами торгівлі, громадського харчування «Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» затверджених Постановами Головного державного санітарного лікаря України. Факти не дотримання протиепідемічних заходів встановлені на 20 обстежених об’єктах, що складає 22,7 %. За результатами виявлених порушень складено 20 протоколів відповідно до ст.42 КУпАП – щодо порушення санітарно-протиепідемічних вимог, а саме: 19 – на об’єктах торгівлі продовольчими товарами, 1-в закладах громадського харчування.

Окрім того спеціалістами Первомайського міжрайонного управління разом представниками правоохороних органів проведено моніторингове обстеження 144 суб’єктів господарювання на предмет дотримання карантинних обмежень, які затверджені постановою Кабінету міністрів України від 5 січня 2021 року № 9 яка набула чинності 7 січня.

Нагадуємо, що в умовах підвищення захворюваності на COVID-19 необхідно дотримуватись соціальної дистанції, маскового режиму, регулярно мити руки з милом та обробляти їх антисептиком.

З повагою, Первомайське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.