Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

ЩОДО ЗАХОДІВ КОНТРОЛЮ ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ВИМОГ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Мешканцям міста
ЩОДО ЗАХОДІВ КОНТРОЛЮ ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ВИМОГ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, фахівці Первомайського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, в тому числі у складі мобільних груп спільно з представниками Національної поліції, органів влади та місцевого самоврядування, за період з 22.03.2021 по 07.04.2021 року, провели 72 обстеження об’єктів нагляду щодо дотримання карантинних обмежень.

Зокрема, було перевірено: 32 заклади торгівлі продовольчими товарами, 40 закладів торгівлі непродовольчими товарами.

Порушення протиепідемічних вимог, встановлених постановами Кабінету Міністрів України та Головного державного санітарного лікаря України з профілактики поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, виявлені на 11 об’єктах (15,2 % від перевірених). Держпродспоживслужбою 11 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Враховуючи зростання кількості хворих на COVID-19 серед населення Миколаївської області, погіршення епідемічної ситуації, Первомайське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області закликає дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину!