Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

ОГОЛОШЕННЯ

Мешканцям міста
ОГОЛОШЕННЯ

Робоча група з визначення претендентів для занесення на Дошку пошани «Наша громада» оголошує про початок прийому клопотань від установ, організацій, підприємств різних форм власності з 05 липня 2021 року.

Висунення кандидатур для занесення на Дошку пошани «Наша громада» здійснюється гласно виконавчим комітетом міської ради, трудовими колективами установ, організацій, підприємств різних форм власності. Разом із поданням подається характеристика заслуг працівника або колективу, що стали підставою для порушення клопотання. Основними критеріями для оцінки відбору кандидатур для занесення на Дошку пошани відповідно до рішення міської ради від 24.06.2021 року №18 «Про затвердження Положення про Дошку пошани «Наша громада» являються:

Для особи: наявність визначних показників, високих здобутків у професійній діяльності, активна участь у суспільному житті колективу, громади, відзначення нагородами різних рівнів та ін.

Для колективу: повне найменування колективу, рік створення, юридична адреса, наявність колективного договору та повнота його виконання, рівень охорони праці та створення належних умов для високопродуктивної праці, нових робочих місць, прибутковість, вчасна і повна сплата податків, відсутність заборгованості із заробітної плати, збільшення об’ємів у виробництві, участь у виконанні соціально-культурних програм міста та ін.

Клопотання про занесення на Дошку пошани «Наша громада» подаються на ім’я міського голови в термін до 23 липня 2021 року включно до кабінету 410 приміщення виконкому. Довідки за телефоном 5-40-86.