Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Увага: конкурс!

Мешканцям міста
Увага: конкурс!

Виконавчий комітет Первомайської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради.

Вимоги до конкурсантів:

- громадянство України;

- володіння державною мовою відповідно до рівня, який засвідчується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;

- вища юридична освіта не нижче ступеня бакалавра;

- знання основних програм роботи на комп’ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають заяву про участь у конкурсі, дві фотокартки розміром 4х6 см, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови.

Також згідно із Законом України «Про запобігання корупції» особа, яка претендує на участь у конкурсі подає декларацію шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Документи приймаються з 25.11.2021 року по 24.12.2021 року (протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Вісник Первомайська»). Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, надається відділом кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи управління юридичної, кадрової та мобілізаційної роботи апарату виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. Михайла Грушевського, 3, кімната 311. Телефон для довідок: 7-52-25.

Розпорядження міського голови від 18.08.2021 року № 568-рк «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах Первомайської міської ради в новій редакції».

Розпорядження міського голови від 25.03.2021 року № 162-рк «Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах Первомайської міської ради».

Розпорядження міського голови від 22.11.2021 року № 717-рк «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування».