Онлайн-конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце»

Мешканцям міста
Онлайн-конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце»

Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради оголошує про проведення онлайн-конкурсу дитячої творчості «Первомайське джерельце».

Онлайн-конкурс проводиться з 12 травня по 30 травня 2022 року наступним чином:

– з 12 травня по 22 травня 2022 року – підготовка та завантаження художніх номерів на офіційний сайт та ютуб-канал управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради;

– з 23 травня по 27 травня 2022 року – онлайн-голосування на ютуб-каналі управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради за посиланням: https://is.gd/rrrJYZ (під відео, яке найбільш до вподоби ставимо «лайк»);

????

 – з 28 травня по 30 травня 2022 року – відбір художніх номерів, що набрали найбільшу кількість уподобань за результатами онлайн-голосування та оголошення переможців Конкурсу.

В конкурсі беруть участь діти та підлітки від 6 до 16 років. Для участі запрошуються солісти, вокальні ансамблі, читці, танцювальні колективи та окремі танцюристи.

Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями:

І вікова категорія – 6-10 років;

ІІ вікова категорія – 11-14 років;

ІІІ вікова категорія – 15-16 років.

Для вокальних та танцювальних колективів вікова категорія визначається за середнім віком їх учасників.

Кожен учасник чи колектив виконує 1 художній номер. В хореографічному жанрі по одній танцювальній композиції, читці – 1 твір.

Тема художніх номерів: «Вшануємо героїв – синів України».

Художні номери насилати у відеоформаті «.mp4» із зазначенням назви номеру та ім’ям виконавця чи колективу на електронну адресу: ogichak42@gmail.com або на телеграм-канал: https://t.me/Krivoruchenko.

За результатами онлайн-голосування буде відібрано переможців Конкурсу у кожній віковій категорії  та опубліковано на офіційному сайті управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради: http://kultura-pmr.com.ua/.

Переможці Конкурсу будуть відзначені дипломами управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради