Оголошення щодо перейменування вул. Кам’яномостівської на честь Героя України Дмитра Васильєва

Мешканцям міста
Оголошення щодо перейменування вул. Кам’яномостівської на честь Героя України Дмитра Васильєва

Президентом України Володимиром Зеленським, 13 квітня 2022 року, за особисту мужність, вагомий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, нашому земляку підполковнику ДМИТРУ ВАСИЛЬЄВУ було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Дмитро Васильєв народився в м. Первомайську, мешкав по вул. Кам’яномостівській і навчався в школі № 16. З перших днів російського вторгнення в Україну 2022 року підполковник Дмитро Васильєв уміло керував ракетним дивізіоном, унаслідок чого  було знищено до сотні одиниць техніки та особового складу ворога. 18 березня Дмитро Васильєв разом із підрозділом потрапив під обстріл у Запорізькій області та загинув наступного дня внаслідок важких поранень[2].

Похований 23 березня 2022 року на Алеї Слави у місті Хмельницькому.

На засіданні постійної комісії виконавчого комітету міської ради з питань найменування та перейменування об’єктів топоніміки від 26.08.2022, враховуючи заслуги Дмитра Васильєва, було прийнято рішення провести громадське обговорення щодо перейменування вулиці Кам’яномостівської  на честь Героя України Дмитра Васильєва.

До участі у громадських обговореннях запрошуються усі бажаючі. Обговорення буде проходити до 10.11.2022. За додатковою інформацією пропонується звертатись за тел.: 75397 або на електронну адресу: arh_prm@ukr.ua.

Виконавчий комітет міської ради

Голосуваня можливе через офіційну сторінку Виконавчого комітету Первомайської міської ради у Facebook або на цій сторінці.