Оголошення про проведення конкурсу з набуття права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади!

Мешканцям міста
Оголошення  про проведення конкурсу з набуття права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади!

Виконавчий комітет Первомайської міської ради (Організатор конкурсу) оголошує конкурс з набуття права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади (далі - КОНКУРС) відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 року № 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 11.08.2023 року № 376 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу з набуття права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади», рішення виконавчого комітету міської ради від 11.08.2023 року № 377 «Про призначення конкурсу з набуття права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади».

Засідання конкурсного комітету  з розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади відбудеться

15 вересня 2023 року о 10.00 год за адресою: 55213, Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 3, каб. 302.

 

Найменування та основні характеристики об’єкту конкурсу.

Конкурсна документація надається або надсилається організатором конкурсу його учаснику-претенденту протягом трьох робочих днів після надходження від учасника-претендента заяви про участь у конкурсі.

Прийом заяв на участь у конкурсі розпочинається з дня публікації оголошення про проведення конкурсу та не пізніше, ніж за один день до дати проведення конкурсу.

Кінцевий строк для подання конкурсних пропозицій не може бути менший ніж 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах масової інформації.

Документи для участі в конкурсі, подаються учасником - претендентом або його представником секретарю конкурсного комітету особисто або надсилаються поштою у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, об’єкт конкурсу щодо якого подається пропозиція. На конверті повинно бути написано великими буквами «КОНКУРСНА ПРОПОЗИЦІЯ».

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються учасником конкурсу або його уповноваженою особою та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами (у разі відсутності печатки, ставиться надпис «б/п» та підпис).

Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутись за роз’ясненням щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу, який зобов’язаний надати йому письмову відповідь протягом трьох робочих днів.

Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що повідомляє протягом трьох робочих днів усіх учасників конкурсу, які отримали конкурсну документацію.

У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень щодо її змісту організатор конкурсу повинен продовжити термін подання конкурсних пропозицій не менш ніж на сім календарних днів.

Документи для участі в КОНКУРСІ, з дня публікації в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу, приймаються управлінням економічного розвитку територіальної громади міської ради, кабінет 307, щоденно, крім вихідних,  з 8.00 до 17.00 год. за адресою: 55213, Миколаївська область, м. Первомайськ, вулиця Михайла Грушевського, 3. Телефон для довідок (05161) 7 51 88.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в КОНКУРСІ  14 вересня 2023 року до 17 год. 00 хв.

Заява на участь у конкурсі з набуття права надання послуг з паркування транспортних засобів, Положення про проведення конкурсу з набуття права на організацію паркування транспортних засобів на території Первомайської міської територіальної громади, Перелік об’єктів конкурсу, Розрахунок плати за участь у конкурсі та реквізити розміщено на офіційному веб-сайті Первомайської міської ради за посиланням: http://www.pervomaisk.mk.ua/s/parkuvannya .

Плата за участь у КОНКУРСІ становить 1290,0 грн. за лот та  вноситься учасником конкурсу на рахунок Організатора конкурсу за реквізитами:

назва установи: Виконавчий комітет Первомайської міської ради;

розрахунковий рахунок: UA108201720314291025201047607;

МФО 820172; код ЄДРПОУ 04056575 УДКСУ у Первомайському районі;

адреса: 55213, Миколаївська область, м. Первомайськ, вулиця Михайла Грушевського, 3

                                                     Виконавчий комітет Первомайської міської ради