До уваги внутрішньо переміщених осіб

До уваги внутрішньо переміщених осіб

З метою забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб Первомайська міська територіальна громада розпочинає формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

Увійти до Ради можуть:

- внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Первомайській міській територіальній громаді;

- громадські організації, які опікуються захистом прав внутрішньо переміщених осіб в межах області.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до управління соціального захисту населення Первомайської міської ради внутрішньо переміщеними особами документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

- заяви у довільній формі;

- документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

-    документа про освіту (за наявності);

-    мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

-    відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

-    довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості).

Документи щодо включення осіб до складу Ради подаються до управління соціального захисту населення Первомайської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 3, м. Первомайськ, Миколаївська область, тел.(05161) 75523, e-mail: utszn_pgor@ukr.net, в термін до 15 вересня 2023 року.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінюються, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту внутрішньо переміщених осіб, наявність конкретних пропозицій щодо особистого внеску в реалізацію мети та завдань Ради.

Детальніше про утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб можна ознайомитися: постанова Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб».