До уваги власників пасік, населення та власників сусідніх землеволодінь!

Мешканцям міста
До уваги власників пасік, населення та власників сусідніх землеволодінь!

До уваги власників пасік, населення та власників сусідніх землеволодінь!


ФГ "Сатурн" повідомляє про застосовування  наступних препаратів :

  1. Гербіцид Стелар Плюс для обробітку посівів кукурудзи (поле № 9 та поле №12 ) - дозування 1,25л/га , в межах території Грушівського старостинського округу (Поблизу с.Грушівка та м. Первомайськ мікрорайон «Котеджі» та мікрорайон «Скала» ) .  
  2. Гербіцид Експрес для обробітку посівів соняшнику (поле № 1,2,8,13,14) - дозування 0,05кг/га з прилипачем Тренд дозування 200г/га., в межах території Грушівського старостинського округу (Поблизу с.Грушівка та м. Первомайськ мікрорайон «Котеджі» та мікрорайон «Скала» ) .  
  3. Гербіцид Грінфорд КФ 40 для крайового обробітку посівів соняшнику (поле № 1,2,8,13,14) - дозування 2 л/га в межах території Грушівського старостинського округу (Поблизу с.Грушівка та м. Первомайськ мікрорайон «Котеджі» та  мікрорайон «Скала» ) .  

      Обробіток посівів буде проводитися з 21.05.2025р. до 25.05.2025р

Важливо: Підприємство в якості засобів захисту рослин використовує лише ліцензійні препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно чинного законодавства.
     У випадку виникнення несприятливих погодних умов, вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.